سبد خرید خالی‌ست.
qaz

 شرکت مایکروسافت برخلاف سونی، همچنان تصمیمی برای انحصاری سازی روند عرضه بازی‌ها برای ایکس باکس سری ایکس ندارد.

علاوه بر این، مایکروسافت از چند ماه پیش اعلام کرده بود که تصمیمی برای عرضه بازی‌های انحصاری در ایکس باکس سری ایکس ندارد. ادعای فیل اسپنسر حاکی از آن بود که شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا تمامی بازی‌های جدید را در ایکس باکس وان قابل اجرا کند و صرفاً ایکس باکس سری ایکس به عنوان یک تجربه بهتر به کاربران ارائه خواهد شد.

روز گذشته نیز مشخص شد که شرکت مایکروسافت به توسعه دهندگان بازی‌ها هشدار داده که از روش انحصار سازی DLCها و دیگر محتوای ارائه شده در بازی‌ها کاربران را به خرید ایکس باکس سری ایکس تشویق نکنند و تمامی محتویات یک بازی را به صورت مشترک برای ایکس باکس وان و کنسول نسل نهمی این شرکت عرضه کنند.

اسپنسر ادامه داد: بازیکن‌ها در مرکز استراتژی ما هستند و دستگاه‌ها و بازی‌های ما در مرکزیت این موضوع قرار ندارند. ما می‌خواهیم تا شما را قادر به اجرای بازی‌هایی کنیم که به آن‌ها علاقه دارد و فرقی ندارد که در کدام دستگاه چنین کاری را انجام می‌دهید. اما باید در نظر داشت که اجرای آن‌ها روی ایکس باکس متصل به تلویزیون بهترین روش خواهد بود.

ایکس باکس سری ایکس قدرتمندترین کنسولی است که شرکت مایکروسافت تا به امروز ساخته است و حالا مشخص شده است که مایکروسافت استراتژی جدیدی را برای عرضه بازی‌های ویدیویی در نظر گرفته است.

فیل اسپنسر در مصاحبه با GI.biz اعلام کرده که سیاست مایکروسافت در تولید ایکس باکس این است که بازی‌های مختلف را بدون در نظر گرفتن اینکه افراد چه دستگاه‌های دارند ارائه دهیم. وی تأکید کرد که مجبور کردن افراد به خرید یک سخت افزار جدید با روح بازی‌های ویدیویی سازگاری ندارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location