شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 گزارش‌های مالی منتشر شده حاکی از آن است که تیم کوک مدیر عامل اجرایی اپل، دومین مدیر پردرآمد یک شرکت تجاری در سال 2019 و در کشور آمریکا است.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، تیم کوک در سال 2019 بیش از 133 میلیون دلار درآمد داشته و پس از ایلان ماسک به مقام دوم پردرآمدترین مدیران شرکت‌های تجاری تبدیل شده است. درآمد تیم کوک مشخصاً برابر با 133.727.869 دلار در سال 2019 بوده است.

جالب اینجا است که پردرآمدترین مدیر این لیست ایلان ماسک است که با اختلاف بسیار زیاد درآمد 595.266.817 دلاری در سال 2019 داشته است.

بلومبرگ در بررسی‌های خود به این نتیجه رسیده که تقریباً تمامی درآمد تیم کوک در سال 2019 ناشی از سهام شرکت اپل بوده است. در این گزارش آمده است که تیم کوک همچنان و همانند سال‌های گذشته 3 میلیون دلار به عنوان حقوق سالیانه دریافت کرده و 7.7 میلیون دلار به عنوان پاداش دریافت کرده است. الباقی مبلغ فوق حاصل افزایش ارزش سهامی است که او از شرکت اپل در اختیار خود دارد.

درآمد ثابت تیم کوک که شامل حقوق و پاداش او می‌شود سال گذشته نیز به همین میزان بوده است. با این حال افزایش ارزش سهام شرکت اپل نسبت به سال گذشته باعث شده تا او در سال جاری درآمد بسیار بیشتری را در سال 2019 تجربه کند. اپل در حال حاضر در آستانه یک تریلیون دلاری شدن است و همین موضوع باعث شده تا درآمد تیم کوک نیز از سهام این شرکت افزایش چشم گیری داشته باشد.

از طرف دیگر ایلان ماسک با درآمد حدوداً 600 میلیون دلاری خود به اولین مدیر پردرآمد در سراسر آمریکا تبدیل شده است و پس از تیم کوک نیز مدیر عامل اجرایی شرکت «چارتر کمیونیکیشنز» به عنوان سومین مدیر عامل پردرآمد در آمریکا شناخته شده است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...