شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شایعات منتشر شده حاکی از آن است که کنسول بازی اپل قرار است با پردازنده ARM توسعه یافته در پروژه اپل سیلیکون آماده تولید و عرضه شود.

اکانت توییتری MauriQHD به تازگی ادعا کرده که شرکت اپل در حال کار روی توسعه یک کنسول بازی همراه با پردازنده ARM است و تصمیم دارد تا آن را به زودی آماده معرفی و عرضه کند. این ادعا باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران در حوزه محصولات دیجیتالی اپل تائید کنند که این کمپانی در صدد توسعه و ساخت یک کنسول بازی است.

اپل در جریان WWDC 2020 از پردازنده‌های ARM خود با عنوان اپل سیلیکون رونمایی کرد و قرار شد تا این تراشه‌ها را در نسل جدید کامپیوترهای مک آماده تولید کند. اما حالا مشخص شده است که شرکت اپل تصمیم دارد تا این تراشه‌ها را برای ساخت یک کنسول بازی نیز مورد استفاده قرار دهد.

تحلیلگران پیش بینی کرده‌اند که کنسول بازی اپل قرار است به عنوان نسل جدید اپل تی وی آماده رونمایی و عرضه شود. این کنسول بازی قرار است علاوه بر ارائه امکان اجرای بازی‌های مختلف گرافیکی به کاربران در دسترسی به محتوای ویدیویی و کنترل ابزارهای هوشمند سازی خانه مبتنی بر HomeKit نیز کمک کند.

شرکت اپل به احتمال زیاد اپل تی وی نسل ششم را با پردازنده A16X آماده عرضه می‌کند که علاوه بر امکان اجرای محتوای ویدیویی، برخی از بازی‌های سنگین گرافیکی را نیز از طریق آن به کاربران اکوسیستم خود ارائه خواهد داد. اپل در حال حاضر سرویس اپل آرکید را برای ارائه دیجیتالی بازی‌های مختلف در اختیار دارد که بسیاری از بازی‌های آن در اپل تی وی نسل چهار و اپل تی وی 4K امکان اجرا را دارند. کنسول بازی اپل احتمالاً مجهز به یک کنترل ویژه بازی خواهد شد که امکان اجرای بهتر بازی‌ها را به کاربران می‌دهد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...