سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش‌های منتشر شده از شرکت اپل و فاکس کان حاکی از آن است که فرایند ساخت قطعات اپل گلس آغاز شده است. لنز اپل گلس قرار است از نوع نیمه شفاف باشد.

بر اساس گزارش وب سایت The Information شرکت اپل فرایند ساخت نمونه‌های اولیه اپل گلس به همراه لنزهای نیمه شفاف را آغاز کرده است. در این نمونه‌های اولیه مدیران و تیم طراحی اپل در زمینه طراحی این محصول به توافق رسیده‌اند و به زودی تصمیم دارند تا این محصول را آماده تولید انبوه کنند.

البته وب سایت The Information ادعا کرده که شرکت اپل از همین حالا فرایند تولید آزمایشی اپل گلس را آغاز کرده است و به زودی آن را برای بررسی‌های بیشتر و توسعه‌های نرم افزاری به تیم‌های فنی خود می‌دهد.

این گزارش همچنین آماده است که شرکت اپل در چند فاز مختلف و از طریق چند تیم فنی گوناگون در چین و کالیفرنیا در حال بررسی و ساخت اپل گلس است. اپل گلس از همین حالا در ده‌ها نسخه تولید شده است و در اختیار تیم‌های فنی برای بررسی، توسعه و بهینه سازی برای عرضه به کاربر نهایی قرار گرفته است. The Information به نقل از یک منبع آگاه که نامش فاش نشده اعلام کرده که شرکت اپل تمام تیم‌های فنی را از نظر اطلاعاتی در قرنطینه کامل نگه داشته و با تدابیر شدید امنیتی در حال مقابله با نشت اطلاعاتی از این محصول به خبرگزاری‌ها است.

این گزارش همچنین تأکید کرده که شرکت اپل نهایتاً از سال 2022 فرایند تولید اپل گلس را آغاز می‌کند. این اطلاعات در حالی منتشر شده است که مینگ چی کو تا پیش از این ادعا کرده بود که عینک هوشمند اپل نهایتاً در سال 2020 آماده تولید شده و در سال 2021 به بازار جهانی عرضه خواهد شد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location