شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت سامسونگ احتمالاً تصمیم دارد تا به تقلید از اپل آداپتور را از بسته‌بندی محصولات جدید خود حذف کند و هزینه بسته‌بندی گوشی‌های گلکسی را کاهش دهد.

بر اساس گزارش خبرگزاری ETnews شرکت کره‌ای سامسونگ برنامه‌ای برای عرضه شارژر در بسته‌بندی تلفن‌های هوشمند سال 2021 خود ندارد و این محصولات را با بسته‌بندی ساده‌تری آماده عرضه به کاربران می‌کند. در این گزارش آمده که سامسونگ به دلیل افزایش تعداد شارژرهای موجود در بازار تصمیم به حذف آن از بسته‌بندی دستگاه‌های خود گرفته است. علاوه بر این، حذف این محصول جانبی باعث کاهش هزینه‌های ساخت و تولید تلفن‌های هوشمند برای سامسونگ خواهد شد.

این گزارش در حالی منتشرشده که تعداد زیادی از شایعات در هفته گذشته حاکی از آن بودند که شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 میلادی عرضه شارژ را از بسته بندی آیفون 12 حذف کند و پس از آن شارژر را به صورت جداگانه آماده عرضه به کاربران کند.

این مسئله نشان دهنده آن است که شرکت سامسونگ حتی در زمینه حذف شارژر نیز از شرکت اپل تقلید کرده است. گفتنی است که این البته اولین تقلید بی‌چون و چرای سامسونگ در زمینه تجاری‌سازی محصولات مختلف نیست. شرکت سامسونگ از سال 2016 اپل را به خاطر حذف جک 305 میلی متری از آیفون 7 به بعد مسخره می‌کرد که در سال 2019 میلادی در ساخت گلکسی نوت 10 جک 3.5 میلی متری را از این دستگاه حذف کرد.

شرکت سامسونگ تا پیش از این نیز در زمینه تقلید از اپل معروفیت زیادی داشته و پس از گذشت 13 سال از رقابت در زمینه تولید تلفن‌های هوشمند، هنوز دست از این کار برنداشته است. البته اپل در مورد تقلیدهای مهم سامسونگ واکنش‌های زیادی نشان داده و غرامت‌های سنگینی از این شرکت دریافت کرده است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...