شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل تصمیم دارد تا آداپتور را از بسته بندی سری جدید تلفن‌های هوشمند خود حذف کند و حالا تصویر قابل آیفون 12 این مسئله را تائید کرده است.

اخیراً یک تصویر از قاب درونی بسته بندی آیفون 12 منتشر شده که نشان دهنده آن است که شرکت اپل هیچ جایگاهی برای آداپتور در نظر نگرفته است. این مسئله نشان می‌دهد که اپل با حذف آداپتور از بسته بندی آیفون 12 علاوه بر کاهش هزینه ساخت محصولات جدید، به حفظ محیط زیست نیز کمک کرده است.

این تصویر توسط Ran Avni منتشر شده و به گفته خود او یک تصویر کانسپت به‌حساب میاید که در صورت حقیقت پیوستن خبرهای مربوط به حذف آداپتور از بسته بندی آیفون‌ها می‌تواند ظاهر احتمالی قاب آیفون 12 در بسته بندی آن را نشان دهد. این قاب نسبت به قاب تعبیه شده درون جعبه آیفون‌های دیگر کوچک‌تر بوده و فقط برای نگه داری از آیفون و کابل به همراه بروشورها تعبیه شده است.

شرکت اپل احتمالاً دو محصول جانبی را امسال از بسته بندی تلفن‌های هوشمند خود حذف می‌کند و آن‌ها را آماده عرضه همراه با محصولات اصلی خود نمی‌کند. این مسئله باعث می‌شود تا هزینه عرضه آیفون‌ها کاهش پیدا کند و در عین حال کاربران مجبور به خرید این محصولات جانبی در صورت نیاز شوند.

کاربران در بسیاری از کشورهای دنیا پس از خرید آیفون و تلفن‌های هوشمند دیگر جعبه آن را دور می‌اندازند و از آن نگهداری نمی‌کنند. این مسئله نشان دهنده آن است که جعبه آیفون‌ها سالانه میزان زیادی از زباله‌های صنعتی را به خود اختصاص می‌دهد. بر این اساس شرکت اپل با حذف آداپتور، ساخت قاب بسته بندی را نیز با مواد اولیه کوچک‌تر انجام داده که باعث کاهش قیمت و کاهش میزان مصرف مواد اولیه شده است

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...