سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به تازگی در کنار توسعه و عرضه بتای iOS 14 اقدام به آماده سازی و ارائه بتای سیستم عامل هوم پاد نیز کرده است. در آپدیت جدید امکان تغییر اپل موزیک در هوم پاد اضافه شده است.

بتای جدید ارائه شده از این سیستم عامل به کاربران این امکان را می‌دهد تا دیگر محدود به سرویس‌های اختصاصی شرکت اپل نباشند و بتوانند سرویس‌های دیگری را برای پخش موسیقی، کتاب صوتی و پادکست انتخاب کنند. تا پیش از این کاربران این اسپیکر هوشمند برای اجرای محتوای صوتی فقط و فقط به سرویس‌های توسعه داده شده توسط شرکت اپل محدود بودند. این مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران از خرید هوم پاد و استفاده از آن به عنوان یکی از محصولات تولید شده توسط اپل صرف نظر کنند. اما حالا مشخص شده است که شرکت اپل در توسعه و عرضه سیستم عامل جدید این اسپیکر سیاست‌های تجاری سازی خود را تغییر داده است.

بر اساس بررسی‌های انجام شده از این نسخه جدید سیستم عامل، کاربران می‌توانند برای هر یک از محتوای صوتی مورد نظر خود یک سرویس جداگانه را انتخاب کنند. کاربران می‌توانند برای کتاب‌های صوتی، موسیقی، پادکست‌ها و موارد دیگر سرویس‌های مورد نظر را از طریق اپلیکیشن نصب شده در آیفون تغییر دهند.

گفتنی است که این نسخه جدید از سیستم عامل که همراه با بتای دوم iOS 14 آماده عرضه شده در حال حاضر در مرحله تست است و قرار است در آینده نزدیک آماده عرضه به کاربران شود. توسعه دهندگانی که از همین حالا این نسخه را دانلود و نصب کرده‌اند برای دسترسی به امکان تغییر اپل موزیک در هوم پاد علاوه بر نصب این نسخه جدید از سیستم عامل نیاز به استفاده از آیفون‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS 14 نیز دارند.

شرکت اپل احتمالاً این نسخه جدید از نرم افزار هوم پاد را در سپتامبر و هم‌زمان با نسخه نهایی دیگر سیستم عامل‌ها آماده عرضه می‌کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location