سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-12

اپل در حال آماده سازی خود برای معرفی و عرضه نسل بعدی تلفن‌های هوشمند آیفون است و حالا وب سایت macrumors تصویر دیگری را از مقایسه سایز آیفون 12 با آیفون‌های دیگر را منتشر کرده است.

در ویدیو و تصاویر پیشین منتشر شده، وب سایت مذکور ماکت آیفون 12 را با آیفون SE نسل 1 و آیفون 7 را ارائه داده بود. اما در تصویر جدید منتشر شده از این وب سایت، آیفون 12 با 6 تلفن هوشمند دیگر مقایسه شده است. 

 در تصویر منتشر شده از مقایسه سایز آیفون 12 با آیفون 7، 8، SE نسل 2 و آیفون X و آیفون 11 پرو مکس مشخص شده که آن کوچک‌ترین گوشی پرچم‌داری است که شرکت اپل تاکنون طراحی و ساخته است. تنها آیفونی که سایز کوچک‌تری نسبت به تلفن هوشمند جدید شرکت اپل دارد شامل آیفون SE است که با طراحی مشابه با آیفون 5 اس ساخته شده بود.

در تصویر مربوطه مقایسه آیفون 12 پرو مکس که با سایز 6.7 اینچ ساخته می‌شود نیز دیده می‌شود. مقایسه سایز آیفون 12 پرو مکس با آیفون‌های دیگر نشان می‌دهد که این محصول بزرگ‌ترین تلفن هوشمندی است که تا به حال شرکت اپل اقدام به ساخت آن کرده است. 

با توجه به این موضوع می‌توان مطمئن بود که شرکت اپل در سال جاری میلادی تصمیم به ساخت، تولید و معرفی بزرگ‌ترین و کوچک‌ترین آیفون‌های پرچم‌دار را دارد. شایعات منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل در جریان سال جاری میلادی چهار تلفن هوشمند را آماده معرفی می‌کند. این آیفون‌ها شامل دو گوشی پرچم‌دار با سایز 5.4 و 6.7 اینچ خواهند بود و دو مدل میان رده نیز هر دو با سایز 6.1 اینچ آماده معرفی و عرضه خواهند شد.

لازم به ذکر است که هنوز شرکت اطلاعات قابل اطمینانی از طراحی و ساخت و اطلاعات فنی آیفون‌های میان رده با سایز 6.1 منتشر نشده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location