شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت مایکروسافت احتمالا تصمیم دارد تا بخش توسعه بازی های ویدیویی برداران وارنر را خریداری کند که در صورت حقیقت داشتن این موضوع بازی مورتال کامبت و مجموعه بتمن به انحصار ایکس باکس درخواهندآمد.

ماه گذشته شرکت برادران وارنر به همراه شریک خود در بخش توسعه بازی ها یعنی AT&T اعلام کردند که تمایل برای فروش این بخش دارند و در حال مذاکره با شرکت های مختلف در این زمینه هستند. حال اطلاعات فاش شده نشان داده که شرکت مایکروسافت برای خرید بخش توسعه دهنده بازی های برادران وارنر علاقه مند است.

بر اساس اطلاعات فاش شده از وب سایت The Information دو نفر از تحلیلگران حوزه بازی تایید کرده اند که مایکروسافت به احتمال زیاد برنده مزایده خرید WB Games خواهد شد که در صورت به حقیقت پیوستن این موضوع میتوان امیدوار بود که بازی های مهمی همچون مورتال کامبت، مجموعه بتمن و بازی های زیر شاخه ارباب حلقه ها تحت کنترل مایکروسافت قرار بگیرند. این مسئله باعث میشود تا بازی های یاد شده به صورت انحصاری برای کنسول های ایکس باکس آماده عرضه شود.

بر اساس منابع خبری آگاه، WB Games در حال مذاکره برای فروش این بخش با قیمت 154 میلیارد دلار است. البته موضوع فروش این بخش از سال 2018 تا کنون مطرح شده است اما این شرکت با خریداران به توافق نرسیده است.

گفتنی است که مایکروسافت تا به امروز بازی های زیادی را به صورت انحصاری برای کنسول های ایکس باکس آماده عرضه کرده است. اما حالا مشخص شده که این شرکت در صدد دریافت حق امتیاز پخش بازی های دیگر به منظور رقابت هر چه بیشتر با شرکت سونی است.

مایکروسافت تا بیست روز دیگر یک کنفرانس جدید را برگزار میکند و احتمالا نتیجه این رخداد را مشخص خواهد کرد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...