سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovere_20200707-121645_1

 در طول هفته جاری وب سایت macrumors اقدام به بررسی چند مدل ماکت آیفون 12 کرده و حالا در پست جدید خود ویدیویی از یک مدل آن‌ها را منتشر کرده است.

در ویدیوی منتشر شده اخیر از وب سایت یاد شده اقدام به مقایسه این تلفن هوشمند با دو مدل دیگر از آیفون‌ها کرده است. ماکت آیفون 12 از بخش پشتی شباهت بسیار زیادی به آیفون 11 دارد و با دو لنز مختلف آماده عرضه شده است. این مسئله نشان می‌دهد که شرکت اپل در طراحی آیفون 5.4 اینچ خود تغییری در ظاهر دوربین نسبت به سال گذشته نداده است و همان طراحی سابق را مورد استفاده قرار داده است. 

ماکت آیفون 12 همچنین از لحاظ ظاهری و ابعاد، میان آیفون 7 و آیفون SE است و تا پیش از این نیز یکی از کاربران macrumors تصاویری از این ماکت را منتشر کرده بود. با این حال مشخص شده است که بدنه‌ی کناری این تلفن هوشمند دقیقاً شبیه به آیفون 4 و با گوشه‌های تخت ساخته شده است.

این مسئله نشان می‌دهد که مهم‌ترین تغییر اعمال شده در سال 2020 میلادی روی آیفون‌ها به طراحی تخت گوشه‌های آن مربوط می‌شود.

آیفون 12 از لحاظ اندازه سایز متفاوتی نسبت به‌تمامی تلفن‌های هوشمند اپل که تاکنون عرضه شده‌اند دارد. همین مسئله باعث شده تا بررسی این محصول از لحاظ نحوه‌ی کاربری و نوع قرار گرفتن آن در دست از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 میلادی از 4 تلفن هوشمند رونمایی کند که دو مدل آن با سایز 6.1 اینچ و دو مدل با سایز 5.4 و 6.7 اینچ آماده عرضه به بازار خواهند شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location