سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

 توسعه دهندگان توییچ به تازگی در مورد بن شدن‌های اخیر استریمرها و اکانت های مختلف توضیحات ویژه‌ای را ارائه کرده‌اند.

توییچ اعلام کرده که هیچ تحملی در برابر انتشار محتوای تنفرآمیز و نفرت پراکن ندارد. این سرویس استریم محتوای ویدیویی همچنین ادعا کرده که هرگز در این زمینه به سطح کاربران نگاه نمی‌اندازد و در صورت مشاهده تخلف در این زمینه کاربر را از توییچ بن یا ساسپند می‌کند.

در بیانیه با محتوای فوق که پیش از جولای 2020 منتشر شد، توییچ هیچ اشاره‌ای به ساسپند شدن کانال دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نکرده است، با این حال می‌توان مطمئن بود که کانال ترامپ به دلیل انتشار محتوای نفرت انگیز از این سرویس حذف شده است. چرا که تا پیش از این برخی از توضیحاتی که از طرف این سرویس ارائه شده بود، گواهی بر این مسئله بودند. بر این اساس می‌توان مطمئن بود که قوانین سخت‌گیرانه توییچ حتی روی رئیس جمهور آمریکا نیز اجرا شده و هیچ کس از آن‌ها مستثنا نیست.

در این میان، توییچ همچنان اعلام کرده که هیچ سطح تحملی در برابر فعالیت‌های غیرمعمول اخلاقی در سرویس خود ندارد. این سرویس همچنان دلیل حذف شدن اکانت توییچ دکتر دیسریسپکت را در هاله‌ای از ابهام قرار داده و کاربران دلیل قطعی این موضوع را نمی‌دانند. با این حال می‌توان گفت که به احتمال زیاد اکانت توییچ این استریمر معروف به دلیل مسائل اخلاقی بن شده است و او دیگر امکان حضور در این سرویس را ندارد.

توییچ در طول چند هفته گذشته تلاش کرده تا با استفاده از ترفندهای ویژه اقدام به تبدیل سرویس اختصاصی خود به بستری امن برای حضور کاربران از سطوح مختلف کند.

توییچ و سرویس‌های مشابه آن که بر پایه فعالیت‌های گیمرها ساخته شده‌اند، محتوای مناسب برای تمامی رده‌های سنی را تولید می‌کنند و به همین دلیل انتشار محتوای نفرت پراکن و غیراخلاقی در آن‌ها قابل تحمل نیست و در سریع‌ترین فرصت با آن‌ها برخورد جدی می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location