سبد خرید خالی‌ست.
iOS14

نسخه‌های بتای iOS 14 از همین حالا توسط کاربران و توسعه دهندگان تست شده و بسیاریاز اطلاعات و تغییرات آن در اینترنت دست به دست می‌شوند. در بررسی‌های اخیر کاربران متوجه شده‌اند که سیستم امنیت iOS 14 به کاربران در مورد احتمال افشای پسوردها هشدار می‌دهد.

iOS 14 و iPadOS 14 تغییراتی ویژه در بخش iCloud Keychain داشته و همراه با بهینه‌سازی‌های بیشتری نسبت به گذشته بوده‌اند. یکی از تغییرات جدید در این دو نسخه جدید سیستم عامل، بررسی سطح امنیت و رمزنگاری با تکنیک‌های پیچیده‌تر در مورد احتمال افشای پسوردها است. این سیستم امنیتی به کاربران توصیه‌هایی در مورد جلوگیری از افشای پسورد را می‌کند کهشامل چندین مورد می‌شود.

iCloud KeyChain در سیستم امنیت iOS 14 و در صورت مشاهده موارد مخاطره آمیز در مورد افشای پسورد به کاربران هشدار و توصیه تغییر رمز عبور را می‌دهد. این موارد شامل موارد زیر هستند:

  • پسورد مورد استفاده قابل حدس باشد و تعداد افراد زیادی از آن استفاده کنند
  • پسورد پیچیدگی لازم را نداشته باشد
  • پسورد شامل دنباله‌های اعدادی یا حروفی باشد یا تکراری از کاراکترها را شامل شود

این قابلیت تا پیش از این در نسخه‌های پیشین سیستم عامل‌های توسعه داده شده توسط اپل عرضه شده بود. اما مهم‌ترین تغییراتی که اپل در بخش KeyChain و بهینه سازی امنیت iOS 14 داده مربوط به استفاده از تکنیک‌های رمزنگاری جدید است که باعث می‌شود تا پسوردهای پیشنهادی به شکلی کاملاً ایمن‌تر در این بخش ذخیره و میان دستگاه‌های مختلف انتقال داده شوند.

اپل تصمیم دارد تا با اعمال این تغییرات کاربران را به استفاده از پسوردهای ایمن‌تر تشویق کند. بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که در آینده نزدیک کاربران با دانلود و این نسخه مجبور می‌شوند تا از پسوردهای ایمن‌تر و کاربردی‌تر استفاده کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location