شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

[به روز رسانی]وزیر ارتباطات، محمد جواد آذری جهرمی در حساب توییتر خود از قانون منع ورود گوشی های بالای 300 دلار انتقاد کرد

 

گزارش‌های منتشر شده از طرف انجمن واردکنندگان موبایل و تبلت و لوازم جانبی حاکی از آن است که در آینده نزدیک ورود آیفون و گوشی‌های بالای 300 دلار به بازار ایران ممنوع می‌شود.

در بیانیه‌ای که این اطلاعیه منتشر کرده، مشخص شده  که گوشی‌های دارای قیمت بیش از 300 دلار در آینده نزدیک در سامانه همتا رجیستر نمی‌شوند و امکان خرید و فروش گوشی‌های جدید با این درجه بندی قیمتی از کاربران ایرانی سلب می‌شود.

بخشی از اطلاعیه منتشر شده از طرف این انجمن به این شرح است:

احتراماً، پیرو نامه ۶۰/۹۱۳۹۰ مورخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ که امروز به انجمن رسیده است بنا به تصمیمات جلسات مورخ ۹۹/۴/۲ کارگروه نظارت و تخصیص ارز با توجه ‌به محدودیت‌های اعمال شده در سقف تخصیص ارز واردات موبایل در سال جاری و ممنوعیت واردات کالای بالای ۳۰۰ یورو در رویه مسافری و تجاری، با توجه ‌به مساعدت و حمایت مدیر کل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت مقرر گردید بازرگانان محترم برای قبض انبارهای قبل از ۲۶ خرداد اقدام به دریافت کوتاژ و به‌روزرسانی فایل ارسالی به انجمن جهت تجمیع و اعلام به آن اداره کل تا روز سه شنبه ۱۷ تیر ماه نمایند.

در صورت اجرایی شدن این موضوع، بسیاری از تلفن‌های همراه که با قیمت 300 دلار و بیشتر آماده فروش شده‌اند، دیگر در بازار ایران رجیستر نشده و امکان خرید این محصولات در کشور سلب خواهد شد. با توجه به این اطلاعیه مشخص شده است که علت ممنوعیت رجیستر و واردات محصولات یاد شده به جلوگیری از خروج ارز و محدودیت‌های مربوط به آن بوده است.

 
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

دیگه مونده بیان واسه رنگ جوراب مردمم قانون تصویب کنن

  Attachments
  1. جعفر شربت اوقلو
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...