سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

برخی از شرکت‌های تبلیغاتی انتقاد خود را از سیستم حریم خصوصی iOS 14 به خاطر عدم نشان دادن تبلیغات مختلف اعلام کرده‌اند.

بر اساس گزارش رویترز، برخی از شرکت‌های تبلیغات دیجیتالی که با گوگل همکاری می‌کنند اعلام کرده‌اند که سیاست‌های حریم خصوصی اعمال شده در سیستم امنیت iOS 14 باعث جلوگیری از فعالیت درست این شرکت‌ها در زمینه انتشار تبلیغات اینترنتی شده است.

در این گزارش به شانزده شرکت بازیابی دیجیتالی اشاره که با شرکت‌های بزرگی نظیر آلفابت، فیس‌بوک و شرکت‌های دیگر همکاری می‌کنند. این شرکت‌ها در زمینه بازاریابی دیجیتالی فعالیت دارند و طبق سیاست حریم خصوصی تصویب شده توسط اتحادیه اروپا فعالیت می‌کنند.

شرکت اپل در توضیح حریم خصوصی iOS 14 توضیح داد که قابلیت‌های حریم خصوصی این سیستم عامل اپلیکیشن‌ها را مجبور می‌کند تا برای کارکرد درست مجوزهای بیشتری را از کاربر بگیرند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات این شرکت‌ها این است که کاربران برای اعطای مجوز باید در هر بار استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف، آن را تائید کنند. در حقیقت iOS 14 ترجیحات اعطای مجوز کاربر را ذخیره نمی‌کند و این مسئله باعث می‌شود تا در هر بار اعمال تغییرات کاربر نیاز تائید اپلیکیشن داشته باشد.

با توجه به این موضوع شرکت‌های بازاریاب دیجیتال در اروپا اقدام به انتشار بیانیه‌هایی انتقاد آمیز علیه شرکت اپل کرده‌اند تا این کمپانی را از ارائه این قابلیت امنیتی منصرف کنند.

شرکت اپل تصمیم دارد تا در سپتامبر سال جاری میلادی نسخه نهایی این سیستم عامل را به صورت عمومی آماده عرضه به کاربران می‌کند. حریم خصوصی iOS 14 و نسخه های جدید دیگر سیستم عامل های اپل دارای تغییرات امنیتی خاصی است که باعث عدم کارکرد برخی از اپلیکیشن‌های تبلیغاتی می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location