سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 برند کاویار در طول چند سال گذشته با معرفی و عرضه محصولات لوکس و خاص شناخته شده و حالا محصول جدید آن یک آیفون 7 هزار دلاری بوده که با بدنه تیتانیومی شبیه به سایبرتراک تسلا ساخته شده است.

وب سایت macrumors نسخه 7 هزار دلاری این آیفون را مورد بررسی قرار داده و نگاهی به آن انداخته است. کاویار سعی کرده تا در طراحی این آیفون جدید از سایبرتراک تسلا ایده برداری کند و بدنه‌ای کاملاً ویژه و خاص را برای این تلفن هوشمند ایجاد کند. این تلفن هوشمند با بدنه‌ای از جنس آلومینیوم و تیتانیوم ساخته شده که به دلیل شباهت به سایبرتراک، با عنوان سایبرفون (CyberPhone) شناخته شده است.

بدنه شخصی سازی شده این تلفن هوشمند شبیه یک بامپر فلزی است که به طول دائمی به آن متصل شده است. یکی از موارد جالب این بدنه ویژه خشاب سیم کارت آن است که با یک اجکتور شخصی سازی شده ویژه آماده طراحی و عرضه شده است. استفاده از این بدنه فلزی احتمالاً باعث شده تا سیستم شارژ بی‌سیم این تلفن هوشمند امکان کارکرد آیفون‌های دیگر را نداشته باشد. 

 کاویار مثل گذشته نیز از بسته بندی ویژه‌ای برای تلفن هوشمند لوکس خود استفاده کرده تا خریدار محصول، از همان اول تجربه‌ای ویژه در استفاده از آن داشته باشد. گفتنی است که این تلفن هوشمند، مشخصاً یک آیفون 11 پرو یا آیفون 11 پرو مکس شخصی سازی شده بوده که در بدنه آن از بامپرهای تیتانیومی استفاده شده است.

سایبر فون در سه مدل مختلف با قیمت 7680 دلار، 6910 دلار به هرماه یک نسخه کاملاً ویژه با قیمت 19990 دلارآماده عرضه شده است.

این تلفن هوشمند همچنین یک ایرپاد پروی شخصی سازی شده نیز دارد که به صورت جداگانه و با قیمت 910 دلار به فروش می‌رسد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location