شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

گزارش‌ها و پیش بینی‌های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تا دو هفته دیگر، یعنی پیش از پایان یافتن نیمه اول جولای قطعات دوربین آیفون 12 پرو را دریافت می‌کند و آن را در بخش اسمبل محصولات خود مورد استفاده قرار می‌دهد.

مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل به تازگی اعلام کرده که محموله‌ای عظیم از قطعات و ابزارهای مربوط به مشخصات فنی آیفون 12 پرو در حال تولید است و به زودی به شرکت اپل تحویل داده می‌شود. این مسئله به معنای آن است که شرکت اپل توانسته به تأخیرهای ایجاد شده به خاطر همه گیری کرونا غلبه کند و امسال نیز همانند سال‌های گذشته در زمان تعیین شده فرایند تولید گوشی‌های جدید خود را آغاز کند.

وی همچنین اعلام کرده که دوربین آیفون 12 پرو دارای لنزهای «رده بالا» و با سایز بزرگتر هستند که باعث بهبود کیفیت تصویر گرفته شده میشوند.

تا پیش از این برخی گزارش‌ها نشان دهنده آن بودند که شرکت اپل دست کم بین چهار و شش هفته در تأمین قطعات خود با تأخیر مواجه می‌شود و همین مسئله باعث می‌شود تا تولید نهایی آیفون‌ها به بازه زمانی سپتامبر تا نوامبر (شهریور تا آبان) انتقال پیدا کند. این در حالی است که شرکت اپل هر ساله در بازه اوت تا سپتامبر (تیر تا شهریور) این قطعات را آماده تولید و عرضه می‌کرد.

مینگ چی کو در گزارش پیشین خود تائید کرده که شرکت اپل تصمیم دارد از همان قطعات پیشین برای طراحی و تولید آیفون‌های جدید استفاده کند و تنها چند تغییر ساده را در این محصولات اعمال کند. شایعات گذشته بر این ادعا بودند که دوربین آیفون 12 پرو از همان لنزهای پیشین آیفون 11 پرو استفاده می‌کند با این تفاوت که در آن لنز جدید LiDAR نیز آماده تعبیه و استفاده شده است.

این لنز به آیفون اجازه تشخیص اعماق تصویر با استفاده از لیزر را می‌دهد که تا پیش از این در آیپد پرو 2020 مورد استفاده قرار گرفته بود. 

با وجود این مسئله گزارش جدید مینگ چی کو اعلام کرده که اپل تغییراتی خاص را در طراحی لنزهای دوربین آیفون 12 پرو میدهد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...