شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

اسپاتیفای به تازگی سرویس Premium Duo را آماده عرضه به کاربران کرده است که از آن طریق هر دو نفر می‌توانند به جای خرید دو اکانت پریمیوم به صورت هم‌زمان، با پرداخت 12.99 هر دو را به صورت هم‌زمان فعال کنند.

سرویس Premium Duo مشخصاً برای دو نفر که در یک خانه زندگی می‌کنند ارائه شده است که امکان استفاده از دو اکانت پریمیوم را به صورت هم‌زمان ارائه می‌دهد. کاربرانی که از این سرویس استفاده می‌کنند نیازی به پرداخت هزینه بیشتر ندارند و هر دو اکانت به صورت جداگانه به کاربران ارائه می‌شود.

این سرویس همچنین 3 دلار امکان اضافه شدن هر فرد جدید را به این جمع می‌دهد. این سرویس به‌طور کل باعث می‌شود تا کاربران بتوانند با پرداخت هزینه کمتر امکان استفاده از این سرویس را به صورت جداگانه داشته باشند. کاربران این سرویس امکان دسترسی به پلی لیست‌های اختصاصی را دارند که با عنوان Duo Mix شناخته می‌شوند. این پلی لیست ترکیبی از موسیقی‌هایی است که هر یک از کاربران این سرویس در حال گوش کردن آن هستند.

اسپاتیفای این سرویس را در کنار سرویس خانواده آماده عرضه کرده است. تا پیش از این سرویس خانواده به کاربران اعضای یک خانواده امکان پرداخت هزینه‌ای بسیار کم را می‌داد تا اعضای خانواده امکان گوش کردن به موسیقی‌های مشابه را داشته باشند. اکانت‌های خانواده امکان مدیریت اکانت‌ها را به والدین می‌داد. اما تفاوت اصلی این سرویس جدید امکان دسترسی به اکانت‌های جداگانه است و تنها پلی لیست اختصاصی ویژه در میان آن‌ها مشترک خواهد بود. فعال سازی Premium Duo باعث از بین رفتن تاریخچه یا هیچ یک از موارد ذخیره شده در اکانت شخصی کاربر نمی‌شود و با همان کیفیت سابق امکان دسترسی به موسیقی‌ها را می‌دهد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...