سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

 شایعات منتشر شده از طرف یک اکانت توییتری حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا رابط کاربری دسکتاپ مشابه با macOS را در آیفون‌ها ارائه کند.

این اکانت توییتری ادعا کرده که نسخه ابتدایی آیفون‌های ساخته شده با این قابلیت، مجهز به جدیدترین پردازنده‌های اپل سیلیکون خواهد بود و می‌توانند با اتصال به داک و مانیتور تجربه‌ای مشابه با کامپیوترهای مک را برای کاربران فراهم کنند. اپل تصمیم دارد تا این قابلیت را به عنوان بخشی از مزیت‌ها و امکانات فراهم شده به خاطر توسعه مک او اس در پردازنده‌های اختصاصی آماده عرضه به کاربران کند.

این توییت توسط اکانت Mauri QHD منتشر شده که ادعا کرده اطلاعات فوق را از کارکنان مقر اصلی شرکت اپل دریافت کرده است. این اکانت توییتری بر این باور است که اپل در حال ارائه قابلیتی مشابه با آنچه تا پیش از این شرکت‌های ریزر و سامسونگ با عنوان Linda و DeX معرفی کرده‌اند بوده و به زودی امکان استفاده از محیط دسکتاپ را به کاربران آیفون ارائه می‌دهد.

در صورت صحت داشتن این اطلاعات، فناوری یاد شده می‌تواند با اتصال آیفون به یک داک امکان اتصال ماوس، کیبورد و مانیتور را برای کاربران فراهم سازد. اپل همچنین می‌تواند از طریق این امکان، رابط کاربری مشابه مک یا حتی دقیقاً همان سیستم عامل را آماده اجرا در آیفون‌ها کند.

این مسئله در صورت صحت داشتن می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که شرکت اپل در توسعه macOS Big Sur تلاش کرده تا تمامی سیستم عامل‌های خود را به شکلی یکپارچه و با عنوان یک سیستم عامل مبتنی بر پردازنده‌های دارای معماری arm64 آماده عرضه کند.

گفتنی است که شرکت اپل تا پیش از این نیز پتنتی را برای تبدیل کردن یک آیفون به مک به ثبت رسانده بود که تا به امروز از ایده آن استفاده نکرده است. به نظر می‌رسد که شرکت اپل با مهاجرت دادن کامپیوترهای مک به پردازنده‌های مبتنی بر معماری arm64 در تلاش برای اجرای ایده‌ی توسعه یک سیستم عامل یکپارچه برای تمامی دستگاه‌های خود است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location