شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل از چند ساعت پیش بتای macOS 10.15.6 را آماده عرضه کرده است. این نسخه‌ی بتا توسط کاربران عادی و توسعه دهندگان قابل دریافت و نصب است.

این نسخه به احتمال خیلی زیاد آخرین آپدیت از زیرشاخه OSX یا همان خانواده نسخه او اس 10 شرکت اپل خواهد بود وپس از آن کاربران کامپیوترهای مک می‌توانند از macOS Big Sur استفاده کنند.

شرکت اپل هنوز هیچ حرفی از تغییرات اعمال شده در این نسخه به میان نیاورده است با این حال به نظر می‌رسد که این نسخه شامل تعدادی زیاد از رفع باگ‌های نرم افزار باشد، چرا که پس از آن برخی از مدل کامپیوترهای مک امکان دریافت آپدیت‌های نرم افزاری دیگر را نخواهند داشت. بر این اساس به نظر می‌رسد که شرکت اپل در حال آماده سازی آخرین نسخه بتای عرضه شده برای برخی از کامپیوترهای مک از طریق این به روز رسانی باشد و پس از آن روند عرضه Big Sur را آغاز می‌کند.

آخرین بتای مک او اس کاتالینا قرار است تا پاییز 2020 میلادی آماده عرضه به کاربران شده و پس از آن شرکت اپل فرایند توسعه و عرضه macOS Bg Sur را آغاز کند. نسخه بعدی سیستم عامل دسکتاپ اپل که با عنوان مک او اس 11 نیز شناخته می‌شود، تغییرات بسیار مهمی را در خود جای داده که باعث می‌شود تا روند کاربری کامپیوترهای مک به طور کامل تغییر کند و کاربران امکانات متفاوتی داشته باشند.

macOS 10.15.6 احتمالاً تا کمتر از یک ماه دیگر آماده عرضه به کاربران می‌شود و می‌توان آن را به صورت مستقیم روی کامپیوترهای مک دانلود و نصب کرد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...