سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل در آستانه آماده‌سازی و راه اندازی خط تولید نمایشگر آیفون 12 است حالا مشخص‌شده که این کمپانی هیچ همکاری تازه‌ای را با شرکت BOE برای تأمین نمایشگرهای OLED آغاز نمی‌کند.

بر اساس گزارش اخیر دیجی تایمز شرکت اپل پنل‌های OLED تولید شده توسط شرکت BOE را از لحاظ کیفی و کارکرد تائید نکرده است و این قطعات به طور حتم به عنوان نمایشگر آیفون 12 آماده ارائه نمی‌شوند. اپل تصمیم دارد تا هر چهار مدل آیفون 12 را با نمایشگر OLED تولید کند و از همین حالا سفارش تولید قطعات مربوط به آن‌ها را به کارخانه‌های عضو زنجیره تامید خود ارائه داده است.

تا پیش از این گزارشی مبنی بر ردشدن قطعات تولید شده توسط BOE از طرف تیم فنی اپل منتشر شده بود. این گزارش البته در مورد توقف همکاری BOE با اپل در سال 2020 میلادی هیچ حرفی به میان نیاورده بود و این مسئله را صرفاً به عنوان یک پیش بینی مطرح کرده بود.

اما حالا مشخص‌شده است که شرکت اپل به طور کامل BOE را از لیست تأمین‌کنندگان خود کنار گذاشته است. بر این اساس شرکت اپل تصمیم دارد تا طی همکاری با سامسونگ و ال جی نمایشگرهای OLED مربوط به آیفون 12 را تولید و آماده عرضه کند. بر این اساس، شرکت سامسونگ قرار است تولید کننده عمده نمایشگرهای OLED تمام چهار مدل آیفون 2020 باشد. از طرف دیگر شرکت ال جی به عنوان تأمین کننده پشتیبان اپل قرار است بین 23 تا 25 میلیون از این قطعات را تولید کند.

سامسونگ قرار است 18 تا 20 میلیون نمایشگر آیفون 5.4 اینچ، 16 تا 18 میلیون نمایشگر 6.1 اینچ و 22 تا 24 میلیون نمایشگر 6.7 اینچ را تولید کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location