شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل تصمیم دارد تا آیپد مینی 6 را با سایز 8.1 اینچ در سال 2021 آماده عرضه کند. شایعات دیگر منتشر شده همچنین اطلاعاتی از معرفی یک آیپد جدید با سایز 10.8 اینچ داده‌اند.

مینگ چی کو، تحلیلگر سرشناس محصولات اپل به تازگی طی گزارشی مفصل اطلاعاتی جدید از محصولات جدید شرکت اپل ارائه داده است. بر اساس این اطلاعات، شرکت اپل تصمیم دارد تا یک آیپد کوچک با عنوان آیپد مینی 6 یا آیپد مینی 2021 را با سایز 8.1 آماده عرضه به بازار کند.

سری محصولات آیپد مینی از زمان عرضه تاکنون در پنج نسل مختلف با سایز 7.9 اینچ آماده عرضه می‌شود و حالا بر اساس ادعای این تحلیلگر شرکت اپل در سال 2021 تصمیم به عرضه آیپد مینی با نمایشگر بزرگ‌تر دارد. او تا پیش از این ادعاهایی در مورد تلاش اپل برای تولید و عرضه آیپد مینی با سایز بین 8 تا 9 اینچ را مطرح کرده بود و حالا به صورت مشخص اعلام کرده که سایز این محصولات برابر با 8.1 اینچ خواهد بود.

مینگ چی کو در حال حاضر ادعایی در مورد ابعاد این دستگاه نکرده است، اما پیش بینی‌های حاشیه‌ای در مورد این ادعا حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا همانند دیگر محصولاتی که تا به امروز آماده عرضه به بازار کرده، ابعاد آیپد مینی را تغییر ندهد و به جای آن اقدام به حذف حاشیه‌ها کرده و از آن طریق اندازه نمایشگر را افزایش دهد. با توجه به این موضوع احتمالاً آیپد مینی 6 دارای سیستم احراز هویت بیومتریک فیس آیدی بوده و دکمه هوم به همراه تاچ آیدی از آن حذف می‌شود.

شرکت اپل تصمیم دارد تا این محصول را در سال 2021 میلادی آماده تولید و عرضه در بازار جهانی کند و هنوز اطلاعات دقیقی از این محصولات در بازار مشخص نشده است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...