شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 هفته پیش بود که منابع آگاه خبری اطلاعاتی در مورد تلاش مایکروسافت برای برگزاری کنفرانسی در جولای 2020 را منتشر کردند که طی آن قرار بود از ایکس باکس پروژه لاک هارت معرفی شود. اما حالا اسناد مربوط به این کنسول منتشر شده است.

مایکروسافت به طور کل دو پروژه را به صورت هم‌زمان برای توسعه ایکس باکس‌های نسل نهم راه انداخت که اولی با اسم رمز اسکارلت بود که در نهایت منجر به معرفی ایکس باکس سری ایکس شد. پروژه دوم با نام LockHart قرار بود یک ایکس باکس ارزان قیمت را توسعه دهد.

حال اکانت توییتر Tom Warren تصاویری از برد منصوب به ایکس باکس سری ایکس و اطلاعات مربوط به اسناد داخلی را منتشر کرده که احتمالا نشان دهنده محصولی است که قرار است در جریان پروژه لاک هارت آماده عرضه شود. اسناد منتشر شده دیگر نیز نشان دهنده آن است که پروژه لاک هارت شامل یک ایکس باکس نسل نهمی همراه با کیفیت پخش کمتر و محدود به 1080P است که کاربران می‌توانند آن را با قیمت ارزان‌تر خریداری کنند.

علاوه بر این مایکروسافت به صورت موازی در حال توسعه یک پروژه دیگر با عنوانDante است که از آن طریق امکان توسعه و تست بازی‌ها را به استودیوهای تولید کننده بازی می‌دهد. اطلاعات منتشر شده تا به امروز نشان دهنده آن است که این ایکس باکس جدید دارای 7.5 گیگابایت فضای رم به همراه سرعت پردازنده با کلاک ضعیف‌تر به همراه قدرت پردازش گرافیکی محدود به 4 ترافلاپ است. این در حالی است که ایکس باکس سری ایکس دارای 13.5 گیگابایت رم به همراه 12 ترافلاپ قدرت پردازش گرافیکی است.

در صورت حقیقت داشتن این مسئله شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در جریان ماه جولای از یک ایکس باکس نسل نهمی دیگر نیز رونمایی کند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...