سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی آپدیت فریم ویر ایرپاد پرو را آماده عرضه کرده است. نسخه 2D27 که به تازگی عرضه شده، امکاناتی که شرکت اپل در جریان WWDC 2020 از آن‌ها سخن به میان آورد را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

اپل به صورت مشخص هیچ اطلاعاتی در مورد تغییرات اعمال شده در این نسخه ارائه نداده است. اما بررسی‌های انجام شده توسط توسعه دهندگان حاکی از آن است که شرکت اپل در این نسخه تمامی آن قابلیت‌هایی را که در جریان رویداد WWDC معرفی کرده بود را به صورت نرم افزاری در اختیار کاربران گذاشته است.

یکی از تغییرات این نسخه که بدون شک باعث بهبود تجربه کاربری می‌شود، رفع مشکلات مربوط به عدم فعال سازی درست قابلیت حذف نیوز است. تا پیش از این برخی از کاربران اطلاعاتی از عدم فعال سازی درست قابلیت‌های یاد شده را منتشر کرده بودند که مشخصاً به باگ نرم افزاری در فریم ویر نسخه قبل مربوط بوده است.

اپل همچنین در آپدیت فریم ویر جدید امکان استفاده از قابلیت تشخیص فضای سه بعدی و تغییر محتوای صوتی بر پایه آن را به کاربران ارائه داده است. البته این قابلیت‌ها هنوز در اختیار کاربران نگرفته‌اند و استفاده از آن‌ها مستلزم نصب بودن iOS 14 روی آیفون‌ها اعلام شده است.

با توجه به این موضوع می‌توان مطمئن بود که شرکت اپل برای ارائه این قابلیت‌ها به کاربران ابتدا اقدام به عرضه آپدیت جدید سیستم عامل آی او اس 14 خواهد کرد.

شرکت اپل اعلام کرده که نسخه نهایی تمامی سیستم عامل‌های جدید خود را تا پاییز در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران برای دسترسی به این قابلیت جدید در ایرپاد مستلزم نصب آی او اس 14 به بعد خواهند بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location