شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

پشتیبانی از اپل پنسل در آیپد پرو 2020 باعث شده تا این نرم افزار بهترین گزینه برای گرافیست‌ها به‌حساب آید. در بخش پیشین این مجموعه ابزارهایی را برای ویرایش فایل‌های صوتی و تصویری در آیپد پروی جدید شرکت اپل معرفی کردیم و حالا در این بخش تصمیم به معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی دیگر برای گرافیست‌ها داریم.

Sketches Pro یک ابزار کارآمد برای طراحی در آیپد پرو 2020

با استفاده از نرم افزار Sketches Pro می‌توانید به آسانی هر چه می‌خواهید را طراحی کنید و هیچ محدودیتی در زمینه استفاده از برگه‌های دیجیتالی در آیپد پرو نداشته باشید. این نرم افزار کاربرد کاملاً بهینه‌ای را به شما برای طراحی و نقاشی ارائه می‌دهد. 

Loooom بهترین ابزار برای ساخت انیمیشن در آیپد

آیپد پرو 2020 به لطف پردازنده مرکزی و گرافیکی قوی خود می‌تواند یک ابزار کاملاً کاربردی برای ساخت انیمیشن باشد. اپلیکیشن Loooom به شما کمک می‌کند تا به آسانی بتوانید هر انیمیشنی را با سبک‌های مختلف ایجاد کنید و یک کار حرفه‌ای را با آیپد خود خلق کنید.

 

Morpholio Trace نرم افزار معماری در آیپد پرو 2020

آیپد پرو همچنین می‌تواند بهترین گزینه برای معماران باشد. Morpholio Trace آیپد پرو 2020 را به یک ابزار کاملاً کاربردی برای معماری تبدیل می‌کند که امکانات بسیار ویژه‌ای را به شما می‌دهد. این اپلیکیشن می‌تواند تمام نیاز معماران برای نقشه کشی را برطرف کند و تصاویر CAD را در آن بسازد یا آن‌ها را ویرایش کند. این اپلیکیشن از اپل پنسل پشتیبانی می‌کند

 

Shapr3D یک ابزارها کامل برای طراحی صنعتی

طراحی صنعتی با استفاده از Shapr3D در آیپد پرو بسیار آسان و کاربردی می‌شود و حتی باعث خلاقیت هر چه بیشتر شما خواهد شد. این نرم افزار مدرن باعث می‌شود تا دیگر برای طراحی قطعات یا اشیای مختلف نیازی به ابزارهای سنتی نداشته باشید و یک تصویر سه بعدی کاملاً کاربردی را خلق کنید. این اپلیکیشن با استفاده از اپل پنسل امکانات بسیار ویژه‌ای را به شما ارائه می‌دهد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...