شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل از سال 2019 اقدام به عرضه آداپتورهای فست شارژ در بسته بندی مدل‌های پرچم‌دار آیفون کرد و حالا مشخص شده که این شرکت تصمیم دارد تا در سال 2020 میلادی از آداپتور 20 واتی اپل در بسته بندی آیفون 12 استفاده کند.

تصویری از اکانت توییتری Mr. White منتشر شده است که نشان دهنده یک آداپتور 20 وای است که به احتمال زیاد برای آیفون‌ها ساخته شده است. بررسی‌های اولیه در مورد این تصویر نشان می‌دهد که آداپتور نشان داده شده ظاهری کاملاً شبیه به محصولات مشابه اپل دارد و به احتمال زیاد صحت این محصول قابل تائید است و می‌توان به آن استناد کرد. 

وب سایت MySmartPrice اعلام کرده که این تصویر را مورد بررسی قرار داده است و اطلاعات فنی آن را در وب سایت‌های مربوط به تولید بررسی مشخصات ساخت محصولات مختلف بررسی کرده است. شماره مدل این محصول A2305 بوده و شرکت اپل واقعاً در حال توسعه و عرضه این محصول در بازار است. اطلاعات فنی دیگر نشان می‌دهد که این محصول خروجی 5 ولت DC با جریان 2.22 تا 3 آمپر دارد.

 

 این اطلاعات همچنین مشخص کرده‌اند که شرکت اپل محصولات یاد شده را در تاریخ 28 فوریه 2020 به ثبت رسانده و مجوزهایی مربوط به فروش را برای آن خریداری کرده است. این مجوز در کشورهای نروژ و استرالیا به ثبت رسیده و به صورت عمومی منتشر شده‌اند.

با توجه به این موضوع می‌توان مطمئن بود که شرکت اپل در سال 2020 میلادی در آداپتور 20 واتی اپل را در بسته بندی آیفون 12 قرار خواهد داد. این آداپتور به منظور پشتیبانی بهتر از قابلیت فست شارژ ارائه می‌شود و می‌تواند باسرعت بیشتری باتری دستگاه را شارژ کند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...