سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 اپل به تازگی iPadOS 14 را در جریان WWDC 2020 معرفی کرده است که امکانات ویژه‌ای را به آیپدها به خصوص آیپد پرو 2020 آورده است.

مهم‌ترین قابلیتی که در آیپد پرو 2020 آماده عرضه شد، مربوط به تعبیه لنز LiDAR در بخش دوربین این تبلت است. آیپد جدید می‌تواند با استفاده از این لنز امکانات ویژه‌ای را برای اجرای نرم افزارهای مبتنی بر واقعیت افزوده داشته باشد. اما حالا iPadOS 14 بسترهای ویژه نرم افزاری را به این آیپدها آورده است تا از آن طریق اپلیکیشن‌های مبتنی بر این فناوری بتوانند به صورت بهتری کارهای خود را انجام دهند.

شرکت اپل همچنین در جریان WWDC 2020 اعلام کرد که کامپیوترهای مک را با پردازنده A12Z تولید می‌کند که تا پیش از این در آیپد پرو 2020 آماده عرضه شده بود. بر این اساس شرکت اپل نشان داده که پردازنده مرکزی و گرافیکی آیپد پروی جدید هیچ چیز کمتر از کامپیوترهای مک ندارد. ادعای بزرگ اپل در جریان WWDC 2020 نشان دهنده آن است که این آیپد می‌تواند همانند کامپیوترهای قدرتمند دیگر امکانات ویژه‌ای را به کاربران ارائه دهد.

از طرف دیگر، ارائه iPadOS 14 برای آیپد پرو 2020 نشان از تکمیل شدن این محصول برای اجرای تمامی نرم افزارهای کاربردی است و به زودی می‌توان امید داشت که شرکت اپل بتواند امکانات بسیار ویژه و منحصر به فردی را به کاربران این دستگاه‌ها ارائه دهد.

گفتنی است که iPadOS 14 قرار است از پاییز سال جاری آماده عرضه به تمامی کاربران شود و جدیدترین آیپد پروی اپل نیز می‌تواند از آن طریق به یک دستگاه کاربردی‌تر همراه با قابلیت‌های به روز تر تبدیل شود. شرکت اپل تصمیم دارد تا آیپدها را به عنوان دستگاه‌های مستقل از آیفون و مک معرفی کند که کارایی‌های بسیار ویژه‌ای را به کاربران ارائه خواهند داد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location