شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

بررسی‌های اولیه از سیستم عاملهای جدید اپل، پس از مشخص کردن والپیپر iOS 14 حاکی از آن است که کاربران در این نسخه می‌توانند از طریق کیبورد iOS 14 ایموجی‌های مورد نظر خود را جست و جود کرده و آن‌ها را برای استفاده در جاهای مختلف استفاده کنند.

اطلاعات مربوط به این قابلیت در وب سایت رسمی اپل و در بخش iOS 14 Feauters آمده است. تعداد ایموجی‌ها روز به روز در حال افزایش است و در شرایط کنونی پیدا کردن یک ایموجی در میان صدها مورد دیگر کاری بسیار دشوار خواهد بود. بر این اساس شرکت اپل در توسعه iOS 14 امکان استفاده از کیبورد برای جست و جوی این تصاویر را اضافه کرده است.

کیبورد iOS 14 باعث افزایش سرعت کاربری و انتخاب ایموجی‌های درست در میان تصاویر مشابه خواهد شد. شرکت اپل با ارائه این امکان روند بهتری را برای برقراری ارتباط کاربران با یک دیگر ایجاد کرده است. تعدادی از توسعه دهندگان که همین حالا نسخه‌های بتای آی او اس جدید را دانلود و نصب کرده‌اند، اعلام کرده‌اند که روند کاربری و استفاده از این قابلیت بسیار آسان است و پیدا کردن ایموجی‌ها خیلی آسان‌تر از زمان عادی می‌شود.

تغییرات مربوط به کیبورد iOS 14 در جریان کنفرانس WWDC 2020 روز دوشنبه معرفی شد و از همین حالا به صورت نسخه بتا در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است. نسخه بتای عمومی این سیستم عامل قرار است در ماه آینده در اختیار کاربران قرار گیرد. اپل نسخه نهایی این سیستم عامل را در پاییز سال جاری میلادی آماده عرضه به کاربران خواهد کرد.

اپل آپدیت تمام سیستم عامل‌های خود را در هفته جاری معرفی کرده و تصمیم دارد تا در آینده نزدیک آن‌ها را در اختیار کاربران قرار دهد. این نسخه‌های جدید بزرگ‌ترین تغییرات نرم افزاری هستند که شرت اپل در طول چند سال گذشته آماده ارائه به کاربران کرده است.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...