سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی از WatchOS 7 رونمایی کرده است و حالا مشخص شده که این نسخه جدید دارای بخش مدیریت باتری مشابه با تلفن‌های هوشمند آیفون است.

در بررسی‌هایی که از نسخه‌های بتای WatchOS 7 انجام شده مشخص شده است که کاربران می‌توانند سلامت باتری اپل واچ را در این نسخه مشاهده کنند. نشان دادن سلامت باتری به صورت 100 درصد حاکی از سلامت کامل باتری بوده و هرچه قدر که مدت زمان بیشتری می‌گذرد درصد سلامت باتری کاهش پیدا می‌کند.

اپل از سال 2017 و در توسعه iOS 11.4 امکان مشاهده سلامت باتری را به کاربران تلفن‌های هوشمند آیفون ارائه داده بود؛ اما حالا این شرکت در توسعه و عرضه نسخه جدید سیستم عامل مخصوص اپل واچ، امکان مشاهده باتری این دستگاه‌ها را نیز فراهم کرده است.

از آنجایی که اپل واچ یکی از پرچالش‌ترین دستگاه‌ها در زمینه تعویض قطعاتی نظیر باتری است، شرکت اپل امکان مشاهده میزان سلامت باتری آن را فراهم کرده است. بر این اساس کاربران می‌توانند مدیریت بهتری در زمینه نحوه استفاده و طولانی‌تر کردن مدت زمان عملکرد باتری را داشته باشند.

شرکت اپل تلاش کرده تا در توسعه نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های خود برای دستگاه‌های همراه امکانات ویژه‌ای را در نظر بگیرد و به آن‌ها آزادی عمل بهتری در زمینه شخصی سازی و بهبود عملکرد دستگاه در زمان استفاده را ارائه دهد.

شرکت اپل WatchOS 7 را از همین حالا آماده عرضه به صورت نسخه بتا به توسعه دهندگان کرده است و تصمیم دارد تا در آینده نزدیک نسخه بتای آن را نیز آماده عرضه به کاربران عمومی کند. نسخه نهایی WatchOS 7 قرار است در پاییز سال جاری میلادی در اختیار کاربران قرار گیرد. با توجه به این موضوع به کاربران توصیه می‌شود تا زمان عرضه نسخه‌های نهایی تا سه ماه آینده منتظر باقی بمانند و از نصب نسخه‌های دارای باگ‌های شناخته شده پرهیز کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location