شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل به تازگی از macOS Big Sur رونمایی کرده و حالا نسخه‌های بتای این سیستم عامل در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است. والپیپر macOS Big Sur با کیفیت اصل از نسخه‌های بتای آن به دست آمده است.

اپل در ارائه macOS Big Sur اقدام به آماده سازی و عرضه دو دسته متفاوت از والپیپر کرده است. دسته اول یک والپیپر آبستره هست که در دو حال روشن و تاریک طراحی شده است. این دو والپیپر به صورت پیش‌فرض رو macOS Big Sur نشان داده می‌شوند.

دومین والپیپری که شرکت اپل آماده عرضه کرده به تصویری از شهر ساحلی Big Sur در کالیفرنیا مربوط می‌شود که در حالات مختلف شبانه روز نشان داده شده است. این تصویر احتمالاً با گذشت زمان و تغییر آب و هوا و ساعت تغییر می‌کند و یک رابط کاربری ویژه را برای کاربران ایجاد می‌کند. علاوه بر این، تصویر این شهر ساحلی در دو حال ابری و آفتابی نشان داده شده است که احتمالاً مربوط به تغییر آب و هوای محیط بوده و مک او اس جدید می‌تواند بر اساس اطلاعاتی که از اینترنت در مورد شرایط آب و هوا به دست میاورد والپیپر را تغییر داده و به صورت کاملاً دینامیک رابط کاربری خود را تغییر دهد.

والپیپرهای مک او اس به صورت یک آلبوم کامل با کیفیت اصلی آن‌ها در سرویس Google Photos قابل دانلود هستند. در آپدیت جدید این آلبوم شما می‌توانید این تصاویر را با فرمت اصلی HEIC تمامی والپیپرهای macOS Big Sur را دانلود کنید.

نکته قابل توجه این است که این تصاویر حجم بسیار بالایی دارند و دانلود آن‌ها ممکن است برای برخی از کاربران زمان زیادی ببرد. حجم برخی از والپیپرهای macOS Big Sur نزدیک به 150 مگابایت است که در صورت تبدیل به فرمت Jpg با ابزارهای عادی بیشتر نیز می‌شود.

در این لینک میتوانید آلبوم تمام تصاویر پیش زمینه مک را ببینید و آنها را دانلود کنید:


خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...