شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل در روز دوشنبه از سیستم عامل macOS Big Sur در کنار برنامه خود برای مهاجرت از پردازنده‌های اینتل به تراشه‌های اختصاصی رونمایی کرد و حالا شرکت اینتل در بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرده که همچنان از کامپیوترهای مک پشتیبانی می‌کند.

اینتل در بیانیه‌ای که به وب سایت اپل اینسایدر ارائه داده اعلام کرده که تا زمان تسویه حساب با شرکت اپل و از رده خارج شدن کامپیوترهای مک که با پردازنده‌های اینتل تولید شده‌اند از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. البته اینتل تا حدودی از رفتار اپل برای قطع همکاری تدریجی انتقاد کرده و اعلام داشته که همچنان کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده‌های اینتل بهترین گزینه برای توسعه دهندگان هستند.

بیانیه شرکت اینتل در واکنش به اعلامیه اپل به شرح زیر است. 

اپل یکی از چندین مشتریان تجاری اینتل است و ما به پشتیبانی از آن ادامه خواهیم داد.

اینتل همچنان روی ارائه بهترین تجربه کاربری از کامپیوترهای پیشرفته متمرکز است و در حال توسعه مجموعه عظیمی از فناوری‌ها و حق انتخاب درزمینهٔ توسعه کامپیوترها است. ما بر این باوریم که کامپیوترهای مبتنی بر اینتل همانند آنچه در آینده با پردازنده‌های همراه Tiger Lake ارائه خواهند شد به مشتریان سراسر جهان بهترین تجربه در این حوزه را می‌دهند و این بیشتر ارزش را برای اینتل دارد. علاوه بر این، ارائه یک پلتفرم آزاد به توسعه دهندگان یکی از ارزش‌های مهم دیگر این شرکت است.

اینتل

اپل در جریان WWDC 2020 اعلام کرد که به صورت تدریجی در حال کنار گذاشتن فرایند تعبیه تراشه‌های اینتل در کامپیوترهای مک است و از این پس تصمیم دارد تا کامپیوترهای خود را با تراشه‌های اختصاصی آماده عرضه به کاربران کند. توسعه دهندگان از همین حالا نیز می‌توانند یک نسخه توسعه دهندگان از کامپیوترهای مک مینی را که با پردازنده A12Z طراحی شده است را خریداری کنند و از آن برای ساخت و توسعه اپلیکیشن‌ها استفاده کنند.

 
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...