شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 یکی از شایعات منتشر شده در مورد آی او اس 14 که قرار است امشب آماده معرفی شود امکان جست و جوی صوتی با استفاده از مرورگر سافاری است.

شرکت اپل احتمالا در جریان رویداد امشب از قابلبیت هایی ویژه نظیر قابلیت جست و جوی صوتی در سافاری است. سافاری میتواند با دریافت دستورهای صوتی محتوای مورد نظر کاربر را در گوگل یا موتوهای جست و جوی دیگر وارد کند.

علاوه بر این، کاربران میتوانند از guest mode نیز استفاده کند و امکانات جدیدی را برای KeyChain در آیکلاود استفاده کنند. این اطلاعات توسط خبرگزاری بلومبرگ منتشر شده است و مشخص شده که شرکت اپل تمامی این قابلیت ها را از طریق نسخه بعدی آی او اس به کاربران ارائه میدهد. برخی شایعات نیز خبر از پشتیبانی سافاری از اپل پنسل داده اند که نشان از تلاش شرکت اپل برای عرضه رابط کاربری جدید در محیط وب است.

تا پیش از این نیز شایعات دیگر حاکی از آن بودند که شرکت اپل در توسعنه و عرضه آی او اس 14 رابط کاربری صفحه هوم را تغییر میدهد و امکان تنظیم ویجت ها را نیز به کاربران ارائه میدهد. گفتنی است که این رابط کاربری جدید در آی او اس 14 امکان تغییر روند نمایش اپلیکیشن ها به را به کاربران خود میدهد.

اپل تصمیم دارد تا ساعت 9.30 امشب به وقت تهران کنفرانس WWDC 2020 را برگزار کند. در این کنفرانس قرار است تمامی سیستم عامل های اختصاصی شرکت اپل به روز رسانی شوند.

اپل تصمیم دارد تا در این رویداد تمامی پیش زمینه های لازم برای عرضه محصولات سخت افزاری جدید را آماده کند. با این حال در جریان این رویداد محصولی رونمایی نخواهد شد.


خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...