سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل تا چند ساعت دیگر از مک او اس 10.16 رونمایی می‌کند، اما هنوز شایعات مربوط به نام این نسخه جدید به پایان نرسیده و حدسیات مختلفی در مورد آن منتشر می‌شود. یکی از شایعات جدیدی که منتشر شده MacOS Big Sur است.

تصویر کانسپتی که Vincenco Randazzo منتشر کرده نشان دهنده نام MacOS Big Sur است. این تصویر بر این ادعا است که شرکت اپل تصمیم دارد تا نام یکی از شهرهای ساحلی کالیفرنیا را برای عنوان مک او اس بعدی استفاده کند. این ادعا در حالی مطرح شده که نام بیگ سور در هیچ یک از نام‌های تجاری به ثبت رسیده توسط شرکت اپل دیده نشده است.

تا پیش از این مشخص شده که شرکت اپل نزدیک به 20 نام تجاری از مناطق مختلف کالیفرنیا را برای استفاده‌های تجاری به ثبت رسانده است. اما نام بیگ سور تا به امروز در این لیست تائید نشده است.

اپل طی سالیان گذشته از نام مناطق مختلف کالیفرنیا برای نام‌گذاری نسخه‌های جدید مک او اس استفاده کرده است. با توجه به این موضوع می‌توان حدس زد که شرکت اپل نسخه جدید مک او اس 10.16 را نیز با همین نام‌ها آماده معرفی کند. البته این مسئله به صورت دقیق از طرف شرکت اپل تائید نشده است.

گفتنی است که شایعات مربوط به استفاده از نام بیگ سور نیز با تمسخر بسیاری از کاربران مواجه شده است. با این حال موج حدسیات در مورد نام نسخه بعدی مک او اس همچنان در حال انتشار است.

شرکت اپل احتمالاً امشب از نسخه‌ای جدید از مک او اس رونمایی می‌کند که امکان پشتیبانی از پردازنده‌های ARM را دارد. اپل تصمیم دارد تا از ماه‌های آینده کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده‌های اختصاصی را آماده عرضه کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location