شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 اپل اِن آی سی از شما دعوت می‌کند تا در جریان پوشش زنده از کنفرانس جهانی توسعه دهندگان WWDC 2020 که فردا برگزار می‌شود، همراه ما باشید.

اپل طبق همیشه کنفرانس جهانی توسعه دهندگان را در اوایل تابستان برگزار می‌کند و حالا این شرکت قرار است در کنفرانس امسال از محصولات نرم افزاری و احتمالاً سخت افزاری خود رونمایی کند. در جریان پوشش زنده قصد داریم تا به صورت دقیق، به شایعات و بررسی‌ها پیش از آغاز این کنفرانس اشاره کنیم و در جریان کنفرانس به طور موازی تطبیق این شایعات با آنچه اپل در حال معرفی هست را بررسی خواهیم کرد.

اطلاعات مربوط به پوشش زنده اِن آی سی از کنفرانس فردا شامل موارد زیر می‌شوند:

زمان برگزاری کنفرانس WWDC 2020

اپل فردا دوشنبه دوم تیر ماه 1399 کنفرانس WWDC 2020 را ساعت9:30 شب برگزار می‌کند، اما پوشش زنده اِن آی سی نیم ساعت زودتر آغاز خواهد شد. شما عزیزان می‌توانید از ساعت 9:00 شب فردا دوشنبه پوشش زنده اِن ای سی را به صورت زنده از طریق پلتفرم‌های پشتیبانی شده مشاهده کنید.

 

پوشش زنده اِن آی سی را از کجا ببینیم؟

شما عزیزان می‌توانید پوشش زنده اِن آی سی را از طریق کانال آپارات اِن ای سی و صفحه اینستاگرام @nicapplestore به صورت زنده مشاهده کنید.

بررسی حاشیه‌ها و شایعات

همان‌طور که گفته شد، فرایند پوشش زنده اِن آی سی از کنفرانس جهانی توسعه دهندگان از نیم ساعت زودتر آغاز می‌شود و شما می‌توانید از ساعت 9:00 شب فردا این رویداد را مشاهده کنید. پیش از برگزاری مراسم تمامی شایعات و اتفاقاتی که احتمالاً اپل در جریان رویداد یاد شده معرفی می‌کند را بررسی خواهیم کرد و یک دید کلی پیش از برگزاری مراسم در مورد آنچه قرار است از طرف شرکت اپل معرفی شود پیدا خواهیم کرد.

البته شما از همین حالا می‌توانید هر آنچه از کنفرانس WWDC 2020 انتظار داریم را مطالعه کنید. 

گزارش فارسی و تحلیل کنفرانس

گزارش فارسی و تحلیل کنفرانس

مراسم فرادا به صورت زنده و همراه با گزارش زنده برگزار خواهد شد و شما عزیزان می‌توانید تمامی اتفاقات را به زبان فارسی ببینید. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...