سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

شرکت Insomniac که به عنوان توسعه دهنده بازی‌های اسپایدرمن شناخته می‌شود به تازگی اطلاعاتی در مورد مدت زمان گیم پلی این بازی داده است.

Insomniac Games تائید کرده که بازی جدید مرد عنکبوتی که قرار است با عنوان Spider-Man: Miles Morales عرضه شود، تنها نصف قسمت قبلی مدت زمان خواهد داشت. این اطلاعات در وبلاگ رسمی این شرکت منتشر شده است و مشخص‌شده که طول گیم پلی این بازی نهایتاً برابر با Uncharted: The Lost Legacy خواهد بود.

بر این اساس بازیکنان می‌توانند در مدت زمان بین 7 تا 10 ساعت این بازی را به پایان برسانند. وب‌سایت HowLongToBeat.com نیز این اطلاعات را تائید کرده است و مشخص‌شده که بازی یاد شده تا حدودی نسبت به آنچارتد نیز خلاصه‌تر است.

این در حالی است که قسمت قیلی بازی مرد عنکبوتی که در سال 2018 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 ارائه شده بود گیم پلی دو برابر نسبت به این نسخه داشت. با این حال به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان این بازی تصمیم گرفته‌اند که مدت زمان اجرای آن را نسبت به نسخه پیشین تا حدودی کمتر کنند. این بازی نزدیک به 15 تا 20 ساعت گیم پلی داشت.

توسعه دهندگان این بازی همچنین در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری تلگراف داشته‌اند تأکید کرده‌اند که این بازی صرفاً به‌گونه‌ای طراحی و توسعه داده‌شده که تجربه‌ای ویژه را برای روند تبدیل‌شدن «مایلز مورالس» به کاربران ارائه دهد و کوتاه بودن مدت زمان گیم پلی لزوما نشان دهنده عیب این بازی نخواهد بود.

بازی جدید مرد عنکبوتی که روایتگر کاراکتر مایلز مورالس است قرار است به صورت انحصاری برای کاربران پلی استیشن 5 ارائه شود و کاربران برای اجرای آن مستلزم داشتن این کنسول جدید نسل نهمی شرکت سونی خواهند بود.  

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location