شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

کنفرانس WWDC 2020 قرار است پس فردا برگزار شود و حالا شایعات بسیاری در مورد این کنفرانس منتشر شده است. در جریان این کنفرانس قرار است نسخه‌های جدید سیستم‌عامل‌های شرکت اپل، نظیر آی او اس 14، آیپد او اس 14، واچ او اس 7 و مک او اس 10.16 رونمایی شوند.

اما نکته اصلی این است که کنفرانس پس فردا متفاوت‌ترین رویداد شرکت اپل است که به خاطر شیوع کرونا قرار است به صورت مجازی برگزار شود. اپل برخلاف رویدادهای سالیان گذشته تصمیم دارد تا به دلیل شیوع کرونا تمامی کلاس‌ها و ورک شاپ‌های خود را به صورت مجازی در اختیار کاربران قرار دهد و امسال هیچ توسعه دهنده‌ای به صورت حضوری در این رویداد حضور پیدا نخواهند کرد.

در ادامه این مطلب به هر آنچه باید از سی و یکمین کنفرانس جهانی توسعه دهندگان باید انتظار داشت را بررسی خواهیم کرد: 

ویروس کرونا و تأثیر آن روی نحوه برگزاری مراسم

ما از همین حالا میدانیم که کنفرانس WWDC 2020 تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است و اپل این رویداد را به صورت مجازی برگزار کرده است. با این حال این نکته مهم است که شرکت اپل دیگر با چه محدودیت‌هایی به خاطر شیوه کرونا مواجه بوده است.

علاوه بر این نحوه‌ی برگزاری این رویداد آن‌هم به صورت مجازی چگونه خواهد بود. آیا اپل امسال نیز مدیرانش را روی سن میاورد و همانند دیگر رویدادهای مجازی مثل کنسرت‌ها و رویدادهای دیگر برگزار می‌شود یا اپل امسال کنفرانس را در محیط دیگری برگزار می‌کند. این مسئله شاید یکی از حاشیه‌ای‌ترین موضوعات در مورد WWDC 2020 باشد، اما باعث می‌شود تا این رویداد نسبت به رویدادهای مشابه شرکت اپل متفاوت باشد. 

قابلیت‌های جدید در آی او اس 14 

بسیاری از پیش‌بینی‌ها حاکی از آن هستند که شرکت اپل در توسعه و عرضه آی او اس 14 یا همان سیستم‌عامل آیفون‌ها تصمیم به توسعه و عرضه قابلیت‌های جدیدتری دارد. این قابلیت‌ها شامل پشتیبانی از واقعیت افزوده و اپلیکیشن‌های پیشرفته AR، تغییر رابط کاربری هوم، امکان منشن کردن کاربران دیگر در آی مسیج و ترجمه در لحظه وب سایت‌ها از طریق سافاری می‌شوند. اپل احتمالاً در توسعه آی او اس 14 روند کاربری با استفاده از آیفون‌ها را به طرز ویژه‌ای تغییر می‌دهد.

برای مطالعه ادامه این مطلب به قسمت دوم مراجعه کنید. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...