سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

 شرکت فیس‌بوک به تازگی در حال تست و اضافه کردن قابلیتی جدید به شبکه اجتماعی فیس‌بوک و اینستاگرام است که از آن طریق کاربران می‌توانند به طور کامل تبلیغات سیاسی را در حین استفاده از اپلیکیشن‌های آن‌ها مسدود کنند.

بر اساس پستی که وبلاگ رسمی فیس‌بوک منتشر کرده، کاربران می‌توانند به صورت مستقیم و به انتخاب خود تبلیغات سیاسی و محتوای مربوط به آن را در دو شبکه اجتماعی فیس‌بوک و اینستاگرام مسدود کنند و دیگر این محتوا را مشاهده نکنند. اپل تصمیم دارد تا این قابلیت را پیش از آغاز فرایند انتخابات آمریکا در سال 2020 اعمال کند.

این قابلیت جدید به کاربران امکان مسدود کردن هر محتوای مربوط به انتخابات یا اطلاعات دیگر سیاسی را می‌دهد. فیس‌بوک مشخصاً اعلام کرده که این تبلیغات مربوط به محتوایی می‌شوند که برای نمایش آن‌ها هزینه پرداخت شده است و تبلیغات سیاسی که به صورت خودجوش توسط کاربران ارائه می‌شود ممکن است در این قابلیت مسدود نشوند.

شرکت فیس‌بوک تا پیش از این نیز رفتاری متفاوت در مورد تبلیغات سیاسی منتشر شده در پلتفرم‌های آنلاین داشته که با رفتار شرکت‌های دیگر نظیر گوگل و اپل متفاوت بوده است. رفتار متفاوت فیس‌بوک نسبت به شرکت‌های دیگر باعث شده تا بسیاری از افراد نسبت به این کمپانی انتقادهای ویژه‌ای را مطرح کنند.

گفتنی است که شرکت اپل بخش ویژه‌ای را در بخش اپل نیوز اضافه کرده است که کاربران آمریکایی می‌توانند اطلاعات مربوط به انتخابات آمریکا در سال 2020 را به صورت کاملا بی‌طرف و از منابع خبری تائید شده دریافت کنند. اپل اعلام کرده بود که این ابزار را برای مبارزه با انتشار اخبار جعلی و تأثیر شبکه‌های اجتماعی در نتیجه انتخابات اضافه کرده است.

کاربرانی که اقدام به آپدیت اپلیکیشن فیس‌بوک یا اینستاگرام می‌کنند، در صورتی که اکانت آن‌ها مربوط به کشور آمریکا باشد می‌توانند از این آپشن جدید استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location