سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 کمتر از یک هفته به برگزاری کنفرانس WWDC 2020 باقی مانده و حالا بسیاری از کاربران در حال انتشار پیش بینی‌های مختلف در مورد نام مک او اس 10.16 هستند. اغلب پیش بینی‌ها رو نام‌های ماموت، مونتری و اسکای لاین متمرکز هستند.

بسیاری از کاربران و طرفداران محصولات اپل پیش از معرفی این محصولات اقدام به انتشار شایعاتی در مورد نام سیستم عامل مک می‌کنند. اپل تا پیش از سال 2013 از نام گربه سانان نظیر لئوپارد برای OS X استفاده می‌کرد. اما پس از آنکه اپل نام سیستم عامل دسکتاپ خود را به macOS تغییر داد، از نام مناطق مختلف در ایالت کالیفرنیا استفاده کرد.

سیرا، های سیرا، موهاوه و کاتالینا همگی نام بخش‌هایی از ایالت کالیفرنیا هستند. در این میان، اپل مجوز استفاده از نام 20 منطقه از ایالت کالیفرنیا برای مقاصد تجاری را دریافت کرده است. اپل می‌تواند از تمامی این نام‌ها برای نام‌گذاری سیستم عام مک او اس استفاده کند.

با توجه به این موضوع بسیاری از کاربران شایعات مختلفی را منتشر کرده‌اند. مهم‌ترین شایعات در این میان شامل سه نام ماموت، مونتری و اسکای لاین هستند.

ماموت نام یک برکه و کوه در منطقه کوهستانی سیرا است. اپل این نام تجاری را در مارس 2019 به ثبت رسانده است. مونتری یا مونته‌ری شهری تاریخی است که نام آن در دسامبر 2013 توسط شرکت اپل برای مقاصد تجاری به ثبت رسیده است. اسکای لاین نیز بلواری بزرگ است که در منطقه سانتا کروز در جنوب سان فرانسیسکو قرار گرفته است. این نام نیز در دسامبر 2013 توسط اپل به ثبت رسیده است.

اپل در جریان کنفرانس دوشنبه هفته آینده از مک او اس 10.16 رونمایی می‌کند و احتمالاً از یکی از این مناطق برای نام گذاری محصولات خود استفاده می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location