سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت فیس بوک در حال توسعه و ساخت ابزارهایی است که از آن طریق می‌تواند پشتیبانی از فیس آیدی و تاچ آیدی را به نسخه‌های بعدی پیام رسان فیس بوک بیاورد.

کاربران از طریق این امکان جدید که قرار است در نسخه‌های بعدی پیام رسان فیس بوک ارائه شود می‌توانند به صورت سریع و کاملاً ایمن اپلیکیشن پیام رسان فیس بوک را باز کرده و از آن طریق به مشاهده پیام‌ها یا ارسال پیام‌های جدید بپردازند.

سیستم احراز هویت پیام رسان فیس بوک قرار است به کاربران این امکان را دهد تا از طریق چهره یا اثر انگشت قفل پیام‌ها را باز کنند. اپلیکیشن پیام رسان فیس بوک در صورت فعال بودن این قابلیت به صورت خودکار و پس از مدتی کار نکردن بسته می‌شود. مدت زمان عدم کار کردن برای قفل شدن اپلیکیشن می‌تواند از 1 دقیقه تا 1 ساعت متغیر باشد و کاربران می‌توانند این زمان را به صورت دستی تنظیم کنند.

یکی از سخنگویان شرکت فیس بوک در مصاحبه با وب سایت Engadget تلاش این شرکت برای عرضه قابلیت یاد شده در اپلیکیشن‌های جدید پیام رسان فیس بوک را تائید کرده است و اعلام کرده این شرکت به زودی این اپلیکیشن جدید را از طریق اپ استور در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

سخنگوی فیس بوک در توضیحات خود اعلام کرده که این شرکت در تلاش است تا امکانات امنیتی جدیدی را ارائه دهد که حتی در صورت باز شدن قفل آیفون کاربران همچنان بتوانند از پیام‌های ارسالی و دریافتی خود محافظت کنند و دیگر نگران اتفاقات و مشکلات مربوط به لو رفتن اطلاعات شخصی خود را نداشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location