شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

آیفون 12 و دیگر تلفن‌های هوشمند زیر شاخه آن قرار است در سال 2020 آماده معرفی و عرضه شوند و حالا گزارش‌ها و شایعات زیادی از این محصولات در حال انتشار است. در این میان، یکی از کاربران توییتر به تازگی تصویری CAD از آیفون 12 و دیگر محصولات مشابه آن را منتشر کرده است.

اکانت توییتری @Jin_Store ادعا کرده که به تصویر CAD اصلی سری تلفن‌های هوشمند آیفون 12 دسترسی پیداکرده است و از طریق آن ماکت آن‌ها را طراحی و ساخته است. این مدل‌ها دقیقاً مشابه آن چیزی هستند که تا پیش از این نیز در شایعات قابل تصور بودند. مدل‌های فیزیکی به دست آمده بر اساس شماتیک هایی است که توسط شرکت‌های تولید کننده محصولات جانبی و به خصوص قاب‌ها درست شده است. 

بر این اساس می‌توان به صحت این تصاویر امیدوار بود چرا که این تصاویر CAD احتمالاً توسط طراحان قاب گوشی‌ها ساخته شده است. تا پیش از این نیز شایعات منتشر شده حاکی از آن بودند که شرکت اپل تصمیم به تولید و عرضه چهار تلفن هوشمند در سری آیفون 12 دارد که در سایزهای 6.7، 6.1 و 5.4 تولید و عرضه می‌شوند. اپل تصمیم دارد تا امسال دو تلفن هوشمند را با سایز 6.1 اینچ آماده عرضه به بازار کند.

 

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از طرف شرکت اپل، به نظر می‌رسد که این شرکت تصمیم دارد تا همانند آنچه تا پیش از این شایعات تأکید داشتند، حاشیه آیفون 12 را با طراحی مشابه با آیفون 5 و 4 به صورت تخت بسازد.

گفتنی است که این تصاویر CAD البته به یکی از شایعات مهم در طراحی آیفون 12 اشاره‌ای نداشته‌اند. تصاویر یاد شده آیفون 12 را با دوربین مجهز به سه لنز نشان می‌دهند. این در حالی است که شایعات حاکی از عرضه این تلفن‌های هوشمند با دوربین چهار لنزه هستند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...