شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

گزارش‌های مختلفی از تصمیم اپل برای تولید و عرضه مک بوک‌های مبتنی بر پردازنده‌های ARM منتشر شده است و حالا برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که تراشه‌ها سرآغازی دوباره برای مک بوک 12 اینچ خواهد بود.

اکانت توییتری @choco_bit به تازگی ادعا کرده که اطلاعاتی ویژه از تولید مک بوک های 12 اینچی در شرکت اپل پیدا کرده است. وی اعلام کرده که اپل تصمیم دارد تا پردازنده‌های جدید A14 را در این مک بوک های 12 اینچی جدید تعبیه کند و این محصولات اولین تلاش‌های شرکت اپل برای عرضه مک او اس روی پردازنده‌های ARM خواهند بود.

این اکانت توییتری اعلام کرده که به سندی داخلی از شرکت اپل دست یافته است که از آن طریق تیم توسعه و مهندسی شرکت اپل در حال توسعه و ساخت امکاناتی ویژه برای مک بوک های 12 اینچ مبتنی بر پردازنده ARM هستند. بر این اساس اپل در این سند به تأثیر عرضه مک او اس روی پردازنده‌های یاد شده نیز تحقیقاتی داشته و تأثیر آن را بر قابلیت‌های مختلف نظیر بوت کمپ و دیگر قابلیت‌های کاربردی سیستم عامل مورد تست قرار داده است.

اپل از سال 2015 تصمیم به تولید انبوه و عرضه مک بوک های 12 اینچی گرفت. با این حال این شرکت سال گذشته به صورت رسمی تولید این محصولات را متوقف کرد. عرضه مکه‌ای 12 اینچی با پردازنده Core m3 محدودیت‌های بسیاری را برای کاربران ایجاد کردهِ بود که باعث می‌شد تا در کنار قیمت بالا کاربران تمایلی به خرید این محصولات نداشته باشند.

با توجه به این موضوع شرکت اپل در سال 2020 میلادی احتمالاً اولین تلاش‌های خود برای تولید دوباره مک بوک های 12 اینچی همراه با پردازنده‌های جدید را فاش می‌کند. بر این اساس پیش بینی میشود که این مک بوک های جدید تا سال 2021 در اختیار کاربران قرار گیرند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...