سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در آینده نزدیک مجیک کیبورد برای آیپد را برای مدل‌های دیگر تبلت خود نیز آماده عرضه کند.

بر اساس گزارشی که اکانت توییتری L0vetodream به تازگی منتشر کرده، شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک مجیک کیبورد برای آیپد ایر و نسخه‌های معمولی آیپد و آیپد پرو نسل 3 را آماده عرضه کند.

بر این اساس شرکت اپل در حال طراحی و ساخت مجیک کیبورد برای آیپد پرو نسل 3 است که در سال 2018 آماده عرضه شده بود. شرکت اپل قصد دارد تا این محصولات را به زودی آماده عرضه کند و امکان استفاده از مجیک کیبورد را برای تمامی کاربران فراهم کند.

اولین مدل مجیک کیبورد در اوایل سال 2020 میلادی توسط شرکت اپل برای آیپد پرو نسل 4 آماده عرضه کرده بود. این محصول امکانات کاربردی‌تری را نسبت به اسمارت کیبورد به کاربران ارائه می‌دهد که از طریق آن می‌توان به ترکپد در کنار امکان تایپ سریع‌تر و حرفه‌ای‌تر دسترسی داشت.

مجیک کیبورد آیپد امکان شارژ از طریق درگاه USB-C را به کاربران فراهم میاورد و به صورت مگنتی به آیپد پرو نسل 4 متصل می‌شود. در این میان، گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از آن است که مجیک کیبورد برای آیپد پرو نسل 3 و آیپد ایر قرار است تا نیمه دوم 2020 میلادی آماده عرضه به کاربران شود. شرکت اپل احتمالاً این محصول را در رویداد زمستانی خود رونمایی و آماده عرضه به بازار می‌کند.

اپل از سال 2018 سیاست ویژه‌ای را برای تولید و عرضه آیپد پروها در نظر گرفته که بر اساس آن کاربران می‌توانند حتی در صورت استفاده از مدل‌های غیر پروی این محصولات به اپل پنسل و اسمارت کیبورد نیز دسترسی داشته باشند. بر این اساس به نظر می‌رسد که تولید مجیک کیبورد جدید برای آیپدهای غیر پرو نیز بخشی از این تغییر سیاست‌ها باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location