شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل به تازگی توانسته رکورد ارزش سهام جدیدی را برای خود به ثبت برساند و به اولین کمپانی آمریکایی 1.5 تریلیون دلاری تبدیل شود.

بر اساس گزارش موسسه Fast Company شرکت اپل توانسته کمتر از یک سال پس از به ثبت رساندن رکورد 1 تریلیون دلاری حالابه یک شرکت 1.5 تریلیون دلاری تبدیل شده است. اپل در روز چهارشنبه هفته گذشته و در میانه شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان به عنوان یک شرکت 1.5 تریلیون دلاری در بازار بورس NASDAQ شناخته شد.

اپل اولین شرکتی است که در کشور آمریکا به یک کمپانی 1.5 تریلیون دلاری تبدیل شده است. علاوه بر این، این شرکت دومین کمپانی جهان است که به این رکورد دست پیدا کرده است. کمپانی نفتی آرامکو عربستان در حال حاضر نزدیک به 2 تریلیون دلار ارزش دارد و اولین شرکتی است که این رکورد را رد کرده است.

هر سهم شرکت اپل با قیمت 352 دلار در بازار سهام در حال فروش است که در مجموع می‌توان گفت که 1.5 تریلیون دلار ارزش کل این کمپانی خواهد شد. ارزش سهام اپل البته در مارس 2020 کاهش چشم گیری داشت و هر سهم این شرکت با قیمت 229 دلار به فروش می‌رسید. اما این شرکت در نهایت توانست در شرایط شیوع ویروس کرونا فروش زیادی از محصولات اصلی و اکسسوری های خود را به ثبت برساند و ارزش سهام خود را به طرز چشم گیری افزایش دهد.

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که ورود زودهنگام اپل به حوزه تولید انبوه تلفن‌های هوشمند مبتنی بر سیستم ارتباطی 5G عامل اصلی افزایش ارزش سهام این شرکت در طول چند ماه گذشته بوده است. تحلیلگران اکثراً به افزایش ارزش شرکت اپل پس از عرضه آیفون 12 خوش بین هستند و به همین خاطر ارزش این شرکت در طول ماه‌های گذشته همواره در حال افزایش بوده است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...