شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

یک ماه پیش بود که توسعه دهندگان اپلیکیشن Quibi پشتیبانی از سرویس ایر پلی را به کاربران تلفن‌های هوشمند آیفون ارائه داده بودند و حالا در آپدیت‌های جدید این به روز رسانی پشتیبانی از کروم کست نیز به کاربران ارائه شده است.

کاربران آیفون‌ها که از اپلیکیشن Quibi برای تماشای محتوای ویدیویی استفاده می‌کنند و تمایل به اتصال آن به تلویزیون‌های اسمارت اندرویدی دارند می‌توانند از طریق بخش پشتیبانی کروم کست محتوای ویژه‌ای سرویس را روی نمایشگرهای بزرگ تلویزیون‌های خود تماشا کنند. علاوه بر این کاربرانی که از ست تاپ باکس‌ها و دانگل‌های نسل جدید کروم کست استفاده می‌کنند نیز امکانات مشابهی را برای استفاده از محتوای ویژه این سرویس دارند.

Quibi یک سرویس آنلاین برای تماشای محتوای ویدیوی است که به صورت انحصاری برای تلفن‌های هوشمند طراحی شده است. محتوای ارائه شده در این سرویس به صورت مستقیم در تلفن‌های هوشمند و با نسبت ابعادی این دستگاه‌ها سازگاری دارند، با این حال کاربران برای مشاهده این ویدیوها در دستگاه‌هایی نظیر تلویزیون‌های هوشمند یا استفاده از ست تاپ باکس‌های دیجیتالی اپل تی وی و کروم کست محدودیتی ندارند. در نسخه‌های این اپلیکیشن پشتیبانی از ایرپلی 2 و سیستم ارتباطی WIDI اضافه شده است.

برای دسترسی به محتوای ارائه شده در سرویس Quibi کاربران باید از طریق پرداخت درون برنامه‌ای اشتراک این سرویس را خریداری کنند. با توجه به این موضوع، کاربران برای دسترسی به این محتوا از طریق آیفون‌ها باید گیفت کارت اپل را برای شارژ حساب کاربری خود استفاده کنند. همچنین کاربران تلفن‌های هوشمند اندرویدی برای مشاهده محتوای ارائه شده در Quibi باید حتماً اقدام به پرداخت درون برنامه‌ای از طریق سرویس گوگل پلی کنند که نیاز به گیفت کارت گوگل پلی دارد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...