سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

 شرکت اپل به تازگی از منابع رسمی خود اعلام کرده که سرویس آیتونز U – iTunes U تا پایان 2021 دیگر پشتیبانی نمی‌شود و کاربران پس از این تاریخ امکان استفاده از آن را ندارند.

اپل اعلام کرده که پس از توقف پشتیبانی سرویس آیتونز U معادل‌های دیگر نظیر Apple School Manager Tool را جایگزین آن می‌کند و کاربران می‌توانند از این نرم افزار و دیگر سرویس‌های مشابه نظیر Clasroom و Schoolwork استفاده کنند.

شرکت اپل از سال 2018 سرویس‌های نرم افزاری ویژه‌ای را برای کاربران آیپدها و دیگر دستگاه‌های تولید شده توسط خود، نظیر کامپیوترهای مک توسعه داده است و حالا مشخص شده است که این سرویس‌ها قرار است به صورت مستقیم جایگزین سرویس آیتونز U شوند.

اپل اعلام کرده که گستره کارکرد سرویس‌های مدیریت کلاس‌های آنلاین خود را تا سال 2021 تغییر می‌دهد و به کاربران امکانات ویژه‌ای در آیپد، مک و اپل تی وی ارائه می‌دهد که از طریق اتصال به یک اپل آیدی مشترک می‌توانند امکانات ویژه‌ای را به کاربران ارائه دهند.

شرکت اپل در تلاش است تا سرویس‌های نرم افزاری خود در مدیریت کلاس‌های آنلاین و ابزارهای کمک کننده به دانشجویان، دانش آموزان و معلمان را بهینه سازی و تغییر دهد. این سرویس‌ها قرار است تا سال 2021 به طور کامل امکان جایگزین شدن آیتونز U را داشته باشند.

سرویس ClassKit نیز قرار است پس از توقف پشتیبانی از آیتونز U با پشتیبانی از سرویس‌های دیگر نرم افزاری و آنلاین شرکت اپل در اختیار کاربران قرار بگیرد و کاربران می‌توانند از آن‌ها به طور کامل استفاده کنند.

اپل از سال گذشته فرایند حذف تمامی نرم افزارها و سرویس‌های آیتونز را در دستور کار خود قرار داده و در حال جایگزین کردن آن‌ها با سرویس‌های کاربردی جدیدی است که قرار است به‌زودی از طرف شرکت اپل آماده معرفی و عرضه شوند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location