سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

 شرکت اپل به زودی اولین فاز تولید آیفون 12 را راه اندازی می‌کند و تا یک ماه دیگر فرایند تولید این تلفن هوشمند را آغاز خواهد کرد.

اپل در حال حاضر تلاش دارد تا مراحل تائید مهندسی ساخت و تست آیفون 12 را آغاز کند و تا پیش از پایان یافتن ماه جولای این محصول را آماده عرضه به کاربران خواهد کرد. بر اساس گزارش وب سایت دیجی تایمر، شرکت اپل تصمیم دارد تا تأخیرهای به وجود آمده ناشی از شیوع کرونا را تا ماه‌های آینده جبران کند و در مدت زمانی کوتاه این محصول را آماده معرفی و عرضه در بازار جهانی کند.

اپل تصمیم دارد تا چند مرحله از تولید آیفون 12 را به صورت هم‌زمان آغاز کند و با سرعت بیشتری این فرایند را به اتمام برساند. با این حال برخی از تحلیلگران، نظیر مینگ چی کو ادعا کرده‌اند که شرکت اپل در بازه زمانی همیشگی امکان عرضه آیفون را ندارد و احتمال تأخیر در معرفی و در نهایت عرضه این سری از تلفن‌های هوشمند را نیز مطرح کرده‌اند. با این حال گزارش‌های منتشر شده اخیر حاکی از آن است که فرایند تولید انبوه آیفون 12 از همین حالا آغاز شده است.

با این وجود ممکن است شرکت اپل برای تولید و عرضه آیفون‌های مبتنی بر فناوری ارتباطی 5G با مشکلات ویژه‌ای مواجه باشد. این مسئله به صورت مشخص به محدودیت‌های ایجاد شده برای فعالیت کارخانه TSMC و دیگر تأمین کننده‌ها شرکت اپل است.

اپل تصمیم دارد تا در سال جاری میلادی از چهار تلفن هوشمند جدید از مجموعه آیفون 12 رونمایی کند. این محصولات همگی با فناوری ارتباطی 5G آماده عرضه به کاربران خواهند شد که امکانات بهتری را در اختیار کاربران قرار خواهند داد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location