سبد خرید خالی‌ست.
ios13.6

 شرکت اپل به تازگی دومین نسخه بتای آی او اس 13.6 را آماده عرضه به توسعه دهندگان کرده است و مشخص شده که در آن فرایند نصب خودکار آپدیت‌ها حذف شده است.

بر اساس اسکرین شات‌های منتشر شده از این به روز رسانی، کاربران پس از دانلود و نصب آی او اس 13.6 به بعد دیگر نیازی به نصب اجباری آپدیت‌ها ندارند. کاربران می‌توانند بین دانلود یا نصب شدن به روز رسانی‌ها گزینه‌های مختلفی را انتخاب کنند و روی تغییرات اعمال شده در سیستم عامل آی او اس نظارت بیشتری داشته باشند.

در نسخه‌های پیشین آی او اس، آپدیت‌های نرم افزاری بدون اجازه کاربر و به صورت خودکار انجام می‌شدند و کاربر صرفاً امکان مدیریت نصب به روز رسانی‌ها را داشت. این مسئله باعث می‌شد تا آپدیت‌ها به صورت خودکار و بدون اجازه کاربر، حجم قابل توجهی از ذخیره سازی آیفون را اشغال کند و در نهایت مشکلات زیادی را به‌خصوص برای کاربران آیفون‌ها با ذخیره سازی کم حجم‌تر ایجاد کند، اما حالا کاربران از آی او اس 13.6 به بعد می‌توانند به صورت مستقیم فرایند دانلود شدن یا نصب شدن را به صورت مستقیم کنترل کنند.


آی او اس 13.6 در حال حاضر در مرحله توسعه و تست‌های بتا قرار دارد و احتمالاً مشکلات نرم افزاری و کاربردی زیادی را در خود جای داده است. با توجه به این موضوع، بهتر است از نصب نسخه‌های بتای آن خودداری شود و کاربران تا زمان عرضه نسخه نهایی آن توسط شرکت اپل صبر کنند.

آی او اس 13.6 احتمالاً پس از معرفی نسخه چهاردهم سیستم عامل آیفون‌ها در جریان WWDC 2020 آماده عرضه عمومی به کاربران خواهد شد. این رویداد امسال به دلیل مشکلات ناشی از شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد و پس از آن این نسخه در اختیار عموم کاربران قرار خواهد گرفت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location