سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی یک پتنت را به ثبت رسانده که طریق آن کاربران می‌توانند با رعایت فاصله گذاری اجتماعی اقدام به ثبت تصاویر سلفی بگیرند.

در این پتنت شرکت اپل ایده‌ای را برای به ثبت رساندن سلفی افرادی که در فاصله زیادی از یک دیگر قرار دارند توضیح داده است. اطلاعات این پتنت توسط وب سایت Patently Apple منتشر شده است که بر اساس آن کاربران می‌توانند از آن در آیفون و آیپد استفاده کنند. در این روش کاربران در زمان ثبت سلفی می‌توانند افراد دیگری را به حضور در سلفی خود دعوت کنند. پس از این اقدام، کاربران دیگر به‌طور هم‌زمان عکس‌های سلفی خود را گرفته و آیفون به صورت کامپیوتری تصاویر آن‌ها را کنار یک دیگر قرار می‌دهد.

این پتنت در ادامه توضیحات خود اعلام کرده که کاربران می‌توانند سلفی‌های اصلی که به صورت تک نفره نیز ذخیره کننده و سلفی دسته جمعی که با استفاده از افکت‌های کامپیوتری و هوش مصنوعی ساخته شده نیز قابل ذخیره سازی و اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی مختلف است. 

 با توجه به اطلاعات منتشر شده از پتنت یاد شده به نظر می‌رسد که این ایده تنها محدود به کاربران آیفون خواهد بود و تمامی افرادی که ر سلفی‌های دسته جمعی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی حضور پیدا می‌کنند باید تلفن‌های هوشمند آیفون داشته باشند. برخی از بررسی‌های دیگر نیز حاکی از آن است که این قابلیت تنها در اختیار کاربرانی قرار می‌گیرد که از آیفون‌های مبتنی بر دوربین Truedepth استفاده می‌کنند. البته این مسائل هیچ کدام توسط شرکت اپل به صورت رسمی تائید نشده‌اند.

پیش بینی‌های دیگر حاکی از آن است که شرکت این قابلیت را از آی او اس 14 به بعد و با استفاده از تعبیه ابزارهای نرم افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی به کاربران ارائه می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location