سبد خرید خالی‌ست.
qa_20200607-120221_1

 هفته پیش بود که سونی اعلام کرد که به صورت رسمی تصمیم به معرفی پلی استیشن 5 در تاریخ 4 ژوئن دارد و چند روز بعد به خاطر آغاز اعتراض‌های آمریکا تصمیم به لغو این مراسم گرفت.

اما حالا مشخص شده است که شرکت سونی هیچ تاریخ مشخصی را برای برگزاری دوباره مراسم رونمایی و معرفی از پلی استیشن 5 مشخص نکرده است و معلوم نیست که این کنسول بازی قرار است در چه تاریخی آماده رونمایی شود.

برخی از مقامات این شرکت در مصاحبه‌های مختلفی که در طول چند روز گذشته انجام داده‌اند مشخصاً موضع این کمپانی را در اعتراض‌های آمریکا مشخص کرده‌اند و بر اساس قرار است فعلاً تا اطلاع ثانوی هیچ رویدادی از طرف سونی برای معرفی پلی استیشن 5 رخ ندهد.

با وجود این مسئله سونی تصمیم داشت تا در هفته گذشته از پلی استیشن 5 رونمایی کند. این موضوع می‌تواند نشان دهنده آن باشد که سونی برای عرضه پلی استیشن 5 آمادگی کامل را پیدا کرده است و تصمیم دارد تا به زودی این محصول را در بازار جهانی به فروش برساند.

با وجود این مسئله سونی تصمیم دارد تا زمانی دیگر که هنوز به صورت رسمی تائید نشده از پلی استیشن 5 رونمایی کند. این مسئله ممکن است باعث شود تا شرکت سونی فرایند رونمایی از این کنسول بازی را به ماه‌های پایانی 2020 موکول کند و هیچ اقدامی برای رونمایی از آن تا پیش از دسامبر انجام ندهد.

با این حال هیچ یک از پیش بینی‌های انجام شده از طرف خبرگزاری‌های مختلف و تحلیلگران در مورد تاریخ عرضه این کنسول بازی تائید نشده است و معلوم نیست که این کنسول در چه تاریخی آماده معرفی می‌شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location