سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

سهام اپل در طول چند سال گذشته همواره در حال رشد بوده است و به غیر از چند مورد خاص، نظیر زمان عرضه آیفون XR در سال 2018 رکوردهای متفاوتی را از خود به جای گذاشته است.

گزارش‌های منتشر شده از بازار سهام حاکی از آن است که ارزش هر سهم از شرکت اپل به 326.71 دلار رسیده است و برای چندمین بار متوالی بیشترین مقدار را در مقایسه با شرکت‌های دیگر به ثبت رسانده است. البته سهام اپل در طول بازه‌های زمانی گذشته به این مقدار رسیده بود که مشخصاً در ژانویه 2020 با قیمت 328 دلار خرید و فروش می‌شد. با این حال شیوع ویروس کرونا باعث افزایش سطح درآمد این کمپانی از فروش محصولات نرم افزاری و عرضه اینترنتی محصولات فیزیکی شده است.

با توجه به این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که شیوع ویروس کرونا و افزایش سطح تمایل کاربران برای ماندن در خانه در نهایت باعث شده تا میزان فروش محصولات نرم افزاری و اشتراکی نظیر سرویس‌های Apple Music، Apple TV و Apple Arcade افزایش پیدا کند.

در بازه شیوع کرونا همچنین میزان فروش و عرضه محصولاتی نظیر ایرپاد، سری محصولاتی که تحت برند بیتس فروخته می‌شوند و تلفن‌های هوشمند آیفون نیز افزایش چشم گیری داشته‌اند. بررسی‌های تحلیلی حاکی از آن است که شرکت اپل توانسته در این زمانی به دلیل افزایش سطح تمایل به برقراری تماس‌های صوتی و تصویری هندزفری های زیادی را در بازار بفروشد.

جالب اینجا است که سهام اپل در طول شبانه روز گذشته از این میزان نیز بیشتر شده و با گذشت از مرز 330 دلار از امروز صبح در حال فروش با قیمت 331.75 دلار است. شرکت اپل احتمالاً از این فرصت برای تبلیغات ویژه در مقابل سهام داران استفاده می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location