سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش‌های منتشرشده از طرف برادکام حاکی از آن است که شرکت اپل احتمالاً فروش آیفون 12 و سری تلفن‌های هوشمند زیر مجموعه آن را با تأخیر شروع می‌کند.

برادکام یکی از تأمین‌کننده‌های قطعات آیفون‌ها به حساب میاید و حالا گزارش او در مورد تأخیر در عرضه بسیاری از مدل‌های جدید تلفن‌های هوشمند می‌تواند نشان از عدم عرضه این محصولات در مدت زمان مشخص شده برای آن‌ها باشد.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، Hock Tan مدیرعامل اجرایی برادکام در مصاحبه اخیر خود هیچ نامی از شرکتی خاص مثل اپل نبرده است و بدون اشاره به این شرکت اعلام کرده که تأمین قطعات آیفون 12 در زمان مناسب یکی از چالش‌برانگیزترین مسائل برای عرضه آیفون‌ها به حساب میاید.

مدیرعامل اجرایی برادکام اعلام کرده که چالش‌های اخیر در مورد عرضه محصولات با تأخیر بسیار زیاد احتمالاً باعث می‌شود تا این شرکت درآمد زیادی در سه ماهه سوم سال 2020 میلادی نداشته باشد. او همچنین به کاهش درآمد بخش تولید قطعات ارتباطی بی‌سیم این شرکت نیز اشاره کرده است که نشان دهنده آن است که شرکت اپل به عنوان یکی از مشتریان مهم برادکام احتمالاً در مدت زمان مشخص شده در سال‌های گذشته امکان تأمین قطعات و تولید و در نهایت فروش آیفون 12 را ندارد.

شرکت اپل معمولاً در ماه سپتامبر هر سال از آیفون‌های جدید رونمایی می‌کند و تا هفته‌های منتهی به اکتبر آن‌ها را به بازار عرضه می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد که شرکت اپل پس از آغاز فصل چهارم مالی 2020 این محصولات را آماده عرضه می‌کند و باید امسال تا ماه نوامبر یا دسامبر منتظر عرضه تلفن‌های هوشمند آیفون باشید.

در طول چند سال گذشته شرکت اپل فقط یک بار آن‌ها برای عرضه آیفون XS و XS Max با تأخیر همراه شده بود و مجبور به عرضه این دو تلفن هوشمند در اکتبر شده بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location